1. Chybí názvy významných turistických míst, stejně tak jako názvy důležitých turistických rozcestí. Přitom tyhle názvy jsou snadno dohledatelné na všech papírových turistických mapách a i turistická varianta mapy.cz jimi povětšinou disponuje. V řadě obcí chybí i názvy budov jako Obecní úřad, Škola.
2. Absolutně nedělají rozdíly v cestách se zpevněným povrchem nebo nezpevněným povrchem, přičemž některé zpevněné cesty jsou i vyasfaltované a jezdí po nich auta, i když jsou určeny jen pro lesnické či zemědělské práce, rovněž jsou na klasických turistických mapách rozlišeny jako zpevněné stejně tak i na mapy.cz Většina okolních obcí má vodárny , jsou to budovy umístěné v terénu, vedou k nim v polovině případů asfaltové cesty a ve všech případech zpevněné cesty, normálně tam chybí nejen ty budovy, ale i ty cesty označené jako zpevněné a navíc bych postrádal označení ochraného pásma vodního zdroje. Na tištěné mapě tyhle informace spíš najdete jak nenejdete, na tomhle zmetku od Garminu je to obráceně.
Suma sumárum, ta mapa je velmi špatně odvedená práce přičemž tyhle nedostatky se dali odstranit pouhým okopírováním od jiných výrobců. K čemu pak taková mapa s názvem turstická, když vám zapře cestu širokou jak vrata nebo chybí název místa, který se na tištěných mapách vykytuje jič dvacet let. Jsou to jen vyhozené peníze.