TomTom mobile 5 a nekolik otazek

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod milan1m 22. 1. 2007 19:00

Chtel bych se zeptat na nekolik veci ohledne TT mobile 5.202 (443),660PL_CZ_HU_SK_plus_major_roads_of_WE1223, N70 LD-3W
1. Pri pouziti zoomu, zvetseni nahledu mapy nebo zmenseni (vetsi detail mapy) se mi po cca 4s vrati zoom displeje na puvodni hodnotu. Jde nejak nastavit aby se tato hodnota nevracela? Vetsi nahled se mi zda prehlednejsi.
2. Nejak se mi nedari nastavit zobrazovani cisel domu. Nastavim Predvolby nazvu-zaskrtnu zobrazit cisla domu na zacatku, ale cisla mi neukazuje. testovano v Praze kde by nemel byt problem
3.Jde nejak nastavit (asi ne) aby posledni hlasovy prikaz k odboceni prisel driv? Zda se mi ze prijde dost pozde vetsinou jiz v prubehu odbocovani.
Diky za info :wink:
milan1m
Junior

Odeslat příspěvekod P800 22. 1. 2007 20:06

1) Zoom se autamaticky váže na rychlost, užitečná vlastnost
2) Zaškrtnutím zobrazování čísel domu před názvem je spíše matoucí, normální je neoznačovat, tedy zobrazování čísel domů za názvem
3) Nelze. Hlasové příkazy s upozorněním na odbočení přichází několik desítek metrů před, poté je vhodné kuknout okem na mapu
P800
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milan1m 22. 1. 2007 21:36

P800 píše:2) Zaškrtnutím zobrazování čísel domu před názvem je spíše matoucí, normální je neoznačovat, tedy zobrazování čísel domů za názvem
e/quote]
jestli to dobre chapu tak kdyz zrusim v zalozce PREDVOLBY NAZVU - zobrazit cisla domu na zacatku - tak to bude ukazovat ty cisla normalne?
P800 píše: 1) Zoom se autamaticky váže na rychlost, užitečná vlastnostt/quote]

takze ja to zmenit nemohu?
milan1m
Junior

Odeslat příspěvekod P800 22. 1. 2007 22:00

1) Ne, nelze změnit
2) Ano, to je logické
P800
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DavidBarborka 23. 1. 2007 08:14

Jde koupit tomtom i na kartě microSD, nebo jde přehrát na kartu microSD z karty miniSD? Chci si koupit e-ten m700 a ten má slot jen pro microSD.
DavidBarborka
Junior

Odeslat příspěvekod sNOWu 23. 1. 2007 12:49

lze to prehrat i na microSD odpovidajici kapacite
sNOWu
Junior

Odeslat příspěvekod MartasN 23. 1. 2007 22:00

milan1m napsal:

3.Jde nejak nastavit (asi ne) aby posledni hlasovy prikaz k odboceni prisel driv? Zda se mi ze prijde dost pozde vetsinou jiz v prubehu odbocovani.

U TT nastavis "hafo" jinych veci ale tohle ne.Ja tedy s timto problem nemam.Dneska jsem si poprve navigaci TT5.21 + Yakumo Delta 300 GPS vyzkousel "naplno"(PDA jsem poridil o vikendu).
"Mirek" te nejprve upozorni ze: "po 100/200-metrech odbocte vpravo" a pak jeste pro jistotu cca. 20m pred zatackou rekne "odbocte vpravo".(hlavne to rika inteligentne a ma to hlavu a patu,ne jako u iGO2006)Je mozne ze jsi mel v tu chvili horsi prijem a informace prisla pozdeji.

Prijde mi to velmi dobre....jako kdyz mas vedle sebe,kdo danou lokalitu zna a rekne "hel ty v.... tamhle to smrknem doprava" a v hodnou chvili "tady to je zatoc jinak jedeme uplne do....."

Sikovny je taky(pro neznale mistich pomeru),ze kdyz jsem dneska vyjizdel z "kulataku" v koline smerem na prahu(jaselska) a pokracoval do KBcka,zo jsou prvni svetla vlevo,"mira" me kulatakem protah (treti odbocku doprava) a doporucil abych zustal v levem pruhu,ktery ma ke svetlum skoro kilometr.Po polovine rekl ze po xx m odbocte vlevo a kousek pred svetlama......

Skoda je jen ze kolin znam temer dokonale,takze navigovat nepotrebuji.....zkousel jsem jen jak presna navigace je.(az dostanu caslav ci pardubice,pak teprve ten "chlapek" predvede co v nem je) a verim ze uspech bude 99.5 procent!!
Dneska jsem se nechal "vodit za rucicku" cely den a vzdy na vybornou(zvolil jsem vzdy nejrychlejsi trasu a vetsinou odpovidala te me co jezdim)
-------------------------------------------------------------------------------------
Trochu jsem prispevek protahl...nechci zakladat nove tema ktere tu uz mozna je,jen ho najit.
Nokia E50+microSD 128MB/Nokia 5140i to Work.
YAKUMO Delta 300-GPS,Panasonic LUMIX DMC-FX3 + 2GB SD Card,Internet CDMA 512k
MartasN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milan1m 26. 1. 2007 16:48

milan1m píše:
P800 píše:2) Zaškrtnutím zobrazování čísel domu před názvem je spíše matoucí, normální je neoznačovat, tedy zobrazování čísel domů za názvem
e/quote]
jestli to dobre chapu tak kdyz zrusim v zalozce PREDVOLBY NAZVU - zobrazit cisla domu na zacatku - tak to bude ukazovat ty cisla normalne?

Tak jsem ta popisna cisla testoval a stale se mi nezobrazuji. Musi se jeste nekde neco nastavit, nebo jsem mel smulu na mista ktera nejsou zanesena? Testoval jsem v Praze. Diky
milan1m
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků