Qtec 8310 + BT navigace TomTom 5.1 funguje?

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod honziss 1. 2. 2006 09:58

Nemate nekdo poneti jestli tato kombinace funguje? Uvazuji o nakupu tohoto smartu jako nahradu tel + pda, ale navigace se nehodlam vzdat... Na strankach sunnysoftu pisou ze s navigaci funguje, ale uz nepisou s jakou a na mail mi neodpovidaj.

Funguje to takhle nekomu ??? Diky..
honziss
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trocken 1. 2. 2006 17:43

TomTom 5.1 na Qtecu 8310 nejede, sam jsem to testoval ...
honziss píše:Nemate nekdo poneti jestli tato kombinace funguje? Uvazuji o nakupu tohoto smartu jako nahradu tel + pda, ale navigace se nehodlam vzdat... Na strankach sunnysoftu pisou ze s navigaci funguje, ale uz nepisou s jakou a na mail mi neodpovidaj.

Funguje to takhle nekomu ??? Diky..
Základ tuningu je chlupatý volant!
trocken
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod honziss 1. 2. 2006 22:33

Diky! Mezitim jsem dostal odpoved ze sunnysoftu, navigace s qtec8310 pry mozna je, ale ne s TT5.1, pry bude specialni aplikace pro platformu smartphone a tu zatim nemaji.

Ale na dvd TT5 jsem je aplikace rozdelena do ruznych slozek a ja tam mam i slozku win smartphone....tak ted uz fakt nevim :/

napisu jeste primo tomtomu, to bude nejjednodussi...kazdopadne skoda ze to nefunguje

btw...jakej je qtec8310? mel jsem mpx200, pak jsem presel na v3, ale prijde mi ze smartphone je proste nejlepsi volba, mas naky negativni zkusenosti?
honziss
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trocken 1. 2. 2006 22:50

Podivej se na obrazek pod nickem a budes znat muj nazor na smartfouny s Woknama ;)
Ja mam Nokii N70 a ta je dle meho nazoru lepsi a tomtom na ni v pohode funguje.
Základ tuningu je chlupatý volant!
trocken
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod honziss 1. 2. 2006 23:09

N70 se mi docela libi, ale rozliseni displeje nicmoc...coz si myslim ze je pro citelnost dolezity.

nedal bys sem par screenshotu ze spustenyho TT5 na N70?
honziss
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trocken 1. 2. 2006 23:16

Nejaky screenshoty udelat muzu, ale rozliseni u tomtoma neni vubec dulezite, on se zobrazuje na vsech platformach stejne (palmOS, PPC, Symbian)
Základ tuningu je chlupatý volant!
trocken
Trvalý BAN


Odeslat příspěvekod Bohumil Stejskal 2. 2. 2006 15:25

Nepruď tady s N70,ten její OS a display to je výsměch.
Bohumil Stejskal
Junior

Odeslat příspěvekod trocken 2. 2. 2006 18:48

Bohusu, alespon na ni jede TomTom ... jinak ja stejne uznavam jen palmOS, ale vhledem k tomu ze mam z Woken koprivku a Treo je na telefon moc velke, tak mam ve svem founu Symbian ;)
Bohumil Stejskal píše:Nepruď tady s N70,ten její OS a display to je výsměch.
Základ tuningu je chlupatý volant!
trocken
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod krabica 2. 2. 2006 18:54

Mě na MPX220 TomTom 5 běhá, takže nevidím důvod proč by něměl běhat na QTEKU.
krabica
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trocken 2. 2. 2006 19:04

Ten duvod je WM5 :wink:
krabica píše:Mě na MPX220 TomTom 5 běhá, takže nevidím důvod proč by něměl běhat na QTEKU. /quote]
Základ tuningu je chlupatý volant!
trocken
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Bohumil Stejskal 2. 2. 2006 20:11

do pár týdnů Tom Tom upraví pro nový systém WM 5 / Qtek 8310 a ty se můžeš dalších x měsíců / let připosírat ze svého zastaralého Symbianu a displaje 126 x 196 nebo kolik ta Nokia N70 má : )))
Bohumil Stejskal
Junior

Odeslat příspěvekod trocken 2. 2. 2006 20:16

Ja se nemusim priposirat uz ted, neb na navigaci pouzivam palm TX s rozlisenim 320x480, navigaci na telefonu mam jen jako nouzovku.

Bohumil Stejskal píše:do pár týdnů Tom Tom upraví pro nový systém WM 5 / Qtek 8310 a ty se můžeš dalších x měsíců / let připosírat ze svého zastaralého Symbianu a displaje 126 x 196 nebo kolik ta Nokia N70 má : )))N/quote]
Základ tuningu je chlupatý volant!
trocken
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 5. 2. 2006 16:51

Promazáno, držte se tématu
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JanHavlicek 5. 2. 2006 17:32

QTek 8310 by měl být kompatibilní s poslední verzí TomToma v pohodě, i dle oficiálních stránek tomtom.com
JanHavlicek
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků