N95 8GB a GPS

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod yogi222 16. 5. 2009 22:39

dobry den mam nokiu N95 8GB a nemozem mi chytit GPS signal v doinstalovanych navigaciach a ani v aplikaciach kt. uz telefon obsahoval stale len hlada skusal som uz aj na volnych priestranstvach ale po 20minutach a stale nic.. ak by vedel niekto poradit bol by som vdacny dakujem...
yogi222
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 16. 5. 2009 23:30

nokyji sice nemám, ale nechytí signál ani (jsou-li ve výbavě od výrobce) v nějakých od výrobce zábavných aplikacích? třeba foták, nebo tak, ne přímo autonavigace nokia maps? jinak vyzkoušel jsi vše, co bych radil já. já bych zkusil něco jako hardreset (obnova továrního nastavení vč. ztráty všech dat) a nepomuže-li, reklamace.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _daRK 17. 5. 2009 20:53

Skoda ze si nenapisal, ake aplikacie pouzivas.
Ja mam N95 8GB a sice dlhsie trva hladanie satelitov ako na povodnej N6120c+ext.modul goTraxx,ale do par minut najde vzdy. Vyhladavanie sa da urychlit cez asistovane GPS (aGPS), ale toto som neriesil. Skusal som TomTom, Nokia Maps, Sygic, planujem testnut nDrive.
Inak ak mas TomTom, musis mat aspon verziu 6.02, lebo az ta podpuje interne moguly GPS a musis tam mat este doinstalovane cosi, taku malu aplikaciu (najdes isto vo forach).
Mimochodom, mozno netusis, ale Nokiu N95 8GB MUSIS mat vysunutu, inak signal nechytis vobec...
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 17. 5. 2009 21:19

cosi sem o tom slyšel, ale nevím. nokyjy:-) nemám.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yogi222 17. 5. 2009 21:27

jasne skusal som aplikacie ako sygic, nokia maps, garmin atd ale bez vysledku telefon bol samozrejme vysunuty... asi to doriesi len reklamacia neviem si stym rady...
yogi222
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod _daRK 17. 5. 2009 21:35

No ved v tomtome aj sygicu vidis silu blizkych satelitov, v tomtome je to niekde tretia stranka v nastaveniach. Tam uvidis, ci sa vobec napaja. Podobne Sygic. V nokia maps vidis iba celkovu silu tusim. A isto vies, ze Tomtom aj Sygic je potrebne nastavit, aspon teda mne nefachcili hned po instalacii.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 17. 5. 2009 22:15

když sem hledal před rokem navigaci pro svuj vyndous mobajl, tak jsem letmo narazil na problémy s interním gps přijímačem tehdejších nokyjí. třeba se to ještě nespravilo. hledej na symbian forech a tak a všude tam, kde se vypůjčeným verzím navigací věnují. tak budou vědět a možná to už vyřešili davno. např. http://forum.symbianportal.cz/viewforum.php?f=3 první a šestý odkaz najdeš návod. to sem těd rychle vygoglol. a třeba http://www.google.cz/search?hl=cs&clien ... Hledat&lr=
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků