Silnice mezi Hovorčovicemi a Líbeznicí

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Gumajz 17. 8. 2014 09:44

GPS : 50°11'15.076"N, 14°30'31.260"E
Silnice mezi Hovorčovicemi a Líbeznicí.
Včera se mi stalo, že mne navigace odmítla navigovat přes tuto silnici, a tvrdila mi, že je uzavřena. Ale to není pravda.....Silnice je v mapě TT otevřená, takže se jedná evidentně o chybné hlášení RDS-TMC....Ale kde tohle nahlásit ??? Silnice byla uzavřená, ale to už je více než rok...od té doby je již dávno otevřená...Já to tu znám, ale cizí lidé by zbytečně najezdili v okolí pěkných pár kilometrů navíc...o bloudění nemluvě...
Silnice.jpg
Windows 10 Pro, Chrome, Xiaomi Redmi Note 4 CZ LTE Global, Moovit, Mapy.cz, Here WeGo, Octavia II.combi 1.9TDi, 77kW, HF Parrot MKi9000
Gumajz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gebič 18. 8. 2014 11:49

RDS-TMC, taky se mi toto asi dvakráte stalo. Pomohl hard reset na navi. A pak byl klid. A jednou jsem musel v opravách si jí otevřit... Holt RDS pokud zafunguje, stojí to vždy za to... :shock:
!TOMTOM GO 950 NC 9.510 - Europe_970_7466
gebič
Junior

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 20. 8. 2014 09:09

Včera byla tahle silnice opravdu uzavřená (možná nastoupili později), ale jen v Líbeznicích a dalo se to objet místními komunikacemi.
GeneHawkins
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gumajz 20. 8. 2014 21:01

Včera jsem tam nejel. Dnes ano, a nic se tam nedělo...Ale evidentně šlo o tohle, protože dnes už ji TT uzavřenou neměl... :-)
Gumajz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 20. 8. 2014 21:32

Jo, byl tam nějaký překop...
GeneHawkins
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gumajz 23. 8. 2014 17:30

Takže vyřešeno....Stačí nedodržování ohlášených termínů uzavírek a je to...A pak všechny datové technologie mají smůlu...no jo, Češi....my jsme fakt zvláštní národ...
Windows 10 Pro, Chrome, Xiaomi Redmi Note 4 CZ LTE Global, Moovit, Mapy.cz, Here WeGo, Octavia II.combi 1.9TDi, 77kW, HF Parrot MKi9000
Gumajz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gallen 1. 9. 2014 11:45

:)
Gallen
Ceda, a.s.
Gallen
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků