TomTom GO Premium X

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod P800 7. 1. 2020 00:20

Nedávno jsem přišel o TomTom GO 6200. Byl jsem naprosto spokojený. Nahradil jsem zatím provizoriem, tedy aplikací TomTom GO Navigation v mobilu, ale nebylo to ono. Proto jsem se nějaký čas poohlížel po bazarovce, ale nic, žádné nabídky. Tedy, rozhodoval jsem se mezi opět GO 6200 či 6250, ale stále mě lákala exkluzivní nabídka TomTom GO Premium X. Cena poměrně vysoká, téměř 12 tis. Kč. Nakonec jsem se rozhodl, chci ji. Jdu dělat objednávku a vyskočila mi nabídka slevy, jako uživateli staré navigace, 30 procent. Kurňa, ušetřit téměř 3.600 Kč, to už je hodně lákavé. Tedy objednáno. Za 8.226 Kč naprosto nejvyšší model od TomToma, který nelze koupit jinak, než přes jejich eShop. Odesláno 30.12.2019 v 16:14 z Holandska, doručeno 31.12.2019 v 10:34 na adresu do Brna.

-- 7. 1. 2020 00:21 --

TomTom používám od doby GO 910, tedy snad více než deset let. Prošel jsem za tu dobu mnoho modelů a vždy jsem byl spokojen. Stejně tak jsem nadšený z nového TomTom Go Premium X. Co mi u TomTomů chybí, jsou často chybějící čísla orientačním tedy, alespoň v Brně. Ovládání hlasem je 90 procentní, co se názvů ulic týká. V nejhorším použiji TomTom MyDrive, také hlasem ovládaný, takže na displej nemusím za celý den ani sáhnout. Pro mě velmi důležité dopravní informace jsou téměř bezchybné, snad na metr a vteřinu přesné. Prostě paráda.
P800
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků