TomTom XL IQ Routes a ukončení trasy

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 13. 5. 2009 22:34

Už nad tím sedím čtvrt hodiny, prohledal jsem manuál a vážně nevím... Mám TomTom XL IQ Routes s firmwarem 8.411 a nedokážu v něm najít, jak se smaže trasa. Stará známá ikona na třetí stránce nabídky chybí a nikde jinde jsem ji neobjevil.

Připadám si docela hloupě, ale neví někdo, jestli TomTom tuto nadmíru užitečnou funkci neodstranil? Případně kde přesně je?

Díky
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vilik 14. 5. 2009 08:05

Nejspíš je v menu nastaveno Zobrazit méně v nabídce. Potom ikona pro vymazání trasy chybí.
vilik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 14. 5. 2009 08:25

Ne, v menu jsou zobrazeny všechny možnosti, stoprocentně.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Nula 14. 5. 2009 11:49

Dobrý den. Mohu se zeptat, kde jste nového Tom Toma koupil? Já jsem se po něm díval,ale ještě jsem ho nikde nenašel. A kolik stojí? Děkují za odpověď.
Dr.Nula
Junior

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 14. 5. 2009 16:59

Nekoupil jsem ho, mám ho půjčený na test.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr. Unknown 14. 5. 2009 18:42

Podívejte se, jestli by vám pomohlo toto:
The clear route button is (in your case) no more in normal menu, but between "details" and "done" clicking on the lower right bar (where there are the time, satellite signal, ecc) in main screen.

Vzal jsem to odsud:
http://www.ipmart-forum.com/archive/ind ... 54978.html
Mr. Unknown
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 14. 5. 2009 20:16

Ano, už jsem to tam mezi tím objevil. Z navigačního displeje stačí klepnout na modrý pruh s informacemi. Objeví se souhrn trasy a prostřední tlačítko odstraní trasu. Je to určitě přístupnější než dřív, kdy tato možnost byla až na třetí stránce nabídky.

Ještě jsem pak v tomto novém firmwaru objevil jednu novinku. Dříve noční režim neměl žádný vliv na barevnost nabídek, zůstaly bílé, akorát se snížil jas. Nyní se nabídky změní do tmavého odstínu.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rossini.poi.cz 18. 5. 2009 23:45

Marku neznáš doporučené koncové ceny?
rossini from POI cz
rossini.poi.cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 19. 5. 2009 11:05

Zatím ještě neznám.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Davler 19. 5. 2009 11:24

A kdy prosím bude zveřejněn výsledek testu? Děkuji.
Davler
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 19. 5. 2009 17:57

Tohle není test přímo tohoto přístroje. Ten nebudu dělat, je to prostě TomTom jako každý jiný. Objevil jsem dva rozdíly - způsob ukončování trasy a tmavé nabídky v nočním režimu.

Tady jde o velký srovnávací test navigací, který připravujeme nejdříve do červnových Mobilit. Výsledky vyjdou také na Navigovat, zde ale v rozšířené podobě, do které přijdou ještě poměrně unikátní jízdní testy. Nedokážu ale zatím říct, kdy to bude hotovo.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků