tomtom iq routes

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mlaskac 29. 4. 2009 18:00

pouzivate nekdo? realne zkusenosti prinosy?
mlaskac
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fox50 29. 4. 2009 19:07

Používáme všichni :)

Bohužel se to nedá objektivně změřit. Takže přinosy se nedaji nějak markantně dokázat. Krom toho, že spojnice mezi dvěma body může být v každou denní dobu různá.
TomTom Go920 app:9.026.483454.1 + 2GB USB SanDisk Ultra II,
Mapa: Europe 855.2885, TomTom Home 2.7.6.2056
Škoda Octavia 4x4 1.8T, 110 KW
Fox50
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mlaskac 29. 4. 2009 19:56

premyslim jestli zaplatit update pro ONE XL nebo ho strelil pod cenou a ockat si na ONE XL iq routes. Nejen ty iq routes ale hlavne to razeni do pruhu me laka.


Uvidim, navigace padaji jak svestky...
mlaskac
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 29. 4. 2009 21:50

fox50:
dokázal byste nalézt rozdíly, kdy to má vliv? třeba
- Hradec králové-české budejovice, ráno a v noci, zda tahne přes prahu
- hradec králové - svojšice, ráno v noci (zda tahne přes pardubice)
- hradec králové -- kolín , zda přes chlumec nebo přelouč
lepší demonstativní příklady mě nenapadají. nebo třeba u vás ve městě...
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod piErcE 29. 4. 2009 22:00

tak mala ukazka toho, jak iq routes funguji aktualne v cechach, je primo na navigovat.cz .. asi tri dny stara
Garmin DriveLuxe 50 - iPhone SE - Octavia III 1.4 110 kW DSG
piErcE
Junior

Odeslat příspěvekod audis 29. 4. 2009 22:17

a kde? kromě http://navigovat.mobilmania.cz/Bleskovk ... ARI=114240 kde nic neni, sem nic nenašel. a pak něco z 12/2008 taky nic, ale to myslím není z čech.
Naposledy upravil audis dne 30. 4. 2009 07:10, celkově upraveno 1
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mlaskac 29. 4. 2009 22:28

kazdopadne uz tomtomu nekolik dni nejede moznost nakupu mapy (upgrade + predplatne) cimz se okradli o 50€ ktere se jim uz tyden snazim narvat.

Jsem furt spekuloval jak to vobcurat (hlavne me stvalo ze v rozpeti 30dnu jsem koupil dve navi a a ni u jednoho nefungovala zaruka nejnovejsich map - nakonec me to nestvalo protoze v 2159 stejne R6 na kvary neni) kdyz mam dve auta a 2x identickej tomtom a nakonec se "pseudoreseni" naslo samo. Stacilo si udelat druhej ucet a na tom kde to mam zaplaceno to vymenit. Toto jde udelat jednou za 6 mesicu (tj polovicni perioda aktualizace map) coz mi nevadi protoze R6 je stale v nedohlednu. Mapshare funguje po prirazeni puvodniho zarizeni k jinemu uctu jako drive uplne bez problemu. (zatim)
mlaskac
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vilik 30. 4. 2009 05:42

On je ten vliv někdy nepostřehnutelný. Jednoduše proto, že neexistuje přijatelná alternativa cesty.
Já nedávno plánoval cestu den dopředu na určitou hodinu z Rakovníka do PH Chodova a hnalo by mě to přes Slaný a po R7. Logicky je to zajížďka. Ale zkusil jsem to naplánovat hned a ejhle, vedlo mě to klasicky po R6 atd. Takže to funguje. A jak píše Fox, používáme to všichni, pokud to není striktně vypnuté.
vilik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod warhead_cz 30. 4. 2009 09:06

nejhorsi je ze treba zkratky kde moc nikdo nejezdi to stejne nenajde prave proto ze tam nikdo nejezdi a tak to nema rychlostni prumery :D
Navigace - všechny
PC - 5200+,m2n-sli,4g,460gtx a dalši
wagen - dfensovo vysnena doslova
warhead_cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vilik 30. 4. 2009 12:16

To ano, ale máš možnost IQ Route vypnout. Navíc nevím jak kdo, ale já plánuji vždy nejrychlejší trasu. A ta se většinou takovým místním zkratkám vyhýbá, jelikož to bývají úzké a klikaté silnice. Taková trasa může být nejkratší, ale už ne nejrychlejší.
vilik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod piErcE 30. 4. 2009 12:26

to ale neplati treba o praze.. kde je spousta klikatych uzkych silnic, ktere jsou ale ve spicce mnohem rychlejsi, nez hlavni silncie... .)
Garmin DriveLuxe 50 - iPhone SE - Octavia III 1.4 110 kW DSG
piErcE
Junior

Odeslat příspěvekod mlaskac 30. 4. 2009 20:54

tak pockam na ONE IQ routes, doufam ze bude mechanicky 100% identicke.
mlaskac
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 14. 5. 2009 21:45

Trochu se zpožděním, ale vliv IQ Routes na trasu můžete vyzkoušet ve webovém TomTom Route Planneru. Lze v něm nastavit čas cesty a používá IQ Routes.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 14. 5. 2009 22:14

zkoušel jsem 5 tras vč. jedné po praze, různé časy, vždy planuje stejně. má někdo exemplární příklad, na jaké trase vyzkoušet v CR?
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod P800 15. 5. 2009 09:57

Nehodím do placu konkrétní případ. Jezdím většinu času křížem krážem po Brně (denně cca 100 - 120km) a mnohdy jsou trasy z bodu A do bodu B jiné ráno, jiné přes poledne a jiné v noci..
P800
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků