od piErcE 6. 4. 2011 01:54
Akane, to ale vubec nehraje roli. Pokud ma mapova data od Navtequ, tak ta budou stejna u kazdeho, kdo ma data od Navtequ (lisici se jen tim, kolik doplnkovych datovych vrstev zakoupil ten ktery provozovatel mapoveho serveru).
Takze neni mozne, aby tato mapa mela "lepsi cesty a silnice", nez jine webove mapy, ktere maji data od navtequ. Uroven cest a silnic se tu muze lisit maximalne tim, ze nekdo silnicni vrstvu koupi jednou za ctvrt roku, a nekdo jednou za dva roky.
A na tom, ze obsahuji ty dva kruahce - na tom neni nic divnyho. V datech navtequ uz jsou dobrý 3/4 rok. Vlastne vubec nechapu, nad cim se tu rozplyvas.
-- 6. 4. 2011 02:56 --
Resp. abych to upresnil. na te mape 1188 jsou mene podrobna meritka vytvorena z mapovych podkladu Navtequ. Ta ty tebou omilane kruhace obsahuje.
Kdyz nazoomujes na nejpodrobnejsi meritko, tak se prepne na data geodezie, a ta - voila - ty dva kruhace neobsahuje.
Cili se ptam, co vlastne si mam predstavit pod tvym vylevem na tema, ze geodezie je CZ a navteq je DE nebo co.
Garmin DriveLuxe 50 - iPhone SE - Octavia III 1.4 110 kW DSG