Řazení do pruhů u Garmina?

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod gabra 20. 11. 2009 15:33

Prosím o radu, který z modelů Garmina má 1)řazení do pruhů,
2)gps s mapami topo3, 3)Atlas 8, 4)Adresy czech v.1 ? :hm 5) čísla popis. mají asi všechny automaticky...?
A ve kterém net. obchodě - je ověřený jej koupit za cenu okolo 5 000,-?
Pokud někdo ví které modely nejvíce odpovídají mým požadavkům, tak díky za odpověď! :love:
gabra
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Romstar 20. 11. 2009 16:16

Zdravím, čísla popisný jsou právě v té mapě Adresy Czech v.1
A do 5000kč s řazením do pruhů bych volil nuvi 1350
http://shop.symat.cz/index.php?main_pag ... ucts_id=93
Neexistuje hloupá otázka, jen hloupá odpověď.
Romstar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gabra 20. 11. 2009 17:07

...... :idea: a ještě bych tam ráda měla i ty průjezdní body ( kolik je asi tak standartně potřeba?)
gabra
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 21. 11. 2009 00:55

já používám průjezdní body 2/3 cest. a tu je anketa třeba http://navigovat.mobilmania.cz/Ankety/
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Romstar 21. 11. 2009 13:25

1350tka má jen jeden průjezdní bod, ale to ve většině případů bohatě stačí, protože kde to člověk nezná tak prostě jede tak jak ho gps vede. Pokud trváte na více bodech tak to splňuje 765tka, ale nestojí 5000kč.
http://shop.symat.cz/index.php?main_pag ... eyword=765
Jinak je možné, že časem s aktualizací FW tato funkce přibude tak jako u řady 2xx která na počátku měla také jen jeden průjezdní bod, ovšem nedá se na to spolehnout.
Neexistuje hloupá otázka, jen hloupá odpověď.
Romstar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Platič 21. 11. 2009 20:59

gabra:
Něco jako standardní počet potřebných průjezdních bodů neexistuje. Lidé jsou různá. Navigace podle typu umožňují buď 0 nebo 1 nebo více průjezdních bodů, přičemž "více" nebývá specifikováno (ale pod 10 to nebude, spíše omezení pamětí nebo nějakou programátorskou konstantou - 32, 64, 128, 256 ap.).

Já jsem použil najednou max. 2-3, možná 4 průjezdní body a pokud nejezdíš pro PPL, tak jich taky nejspíš nebudeš potřebovat víc.
Platič
Junior

Odeslat příspěvekod gabra 23. 11. 2009 19:42

:idea: Děkuji všem za užitečné odpovědi, ještě že existují tyto diskuze 8-D .
gabra
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gabra 23. 11. 2009 20:08

:idea: a co modely Garmin nuvi 1200, nebo 1250 life time - ty mají také 1 průjezdní bod a zároveň i řazení do pruhů? Mají také mapy topo 3 a adresy Czech v.1 ?
Nemusí to být zrovna širokoúhlá navigace, ani nemusí mít RDS vysílač - příjmač.
Nechci zbytečně drahý model, ale spolehlivý a jednoduché ovládání. :idea:
Je to moje první navigace a doufám, že pokud se rozhodnu správně tak mi vydrží dlouho ( pokud ji někdo nečorne z auta) :grr:
gabra
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jsmach 23. 11. 2009 20:28

mám Streetpilota C330, ten má jen 1 průjezdní bod, to je dost málo, při cestě do Chorvatska, jsem měl svoiu představu o cestě přes A a SLO (vyhnutí se SLO dálnicícm) a potřeboval jsem 3 PP, což jsem musel řešit předem naplánovanými etapami a postupně zadávat o přestávkách nové clíle z oblíbených položek.
jsmach
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Romstar 24. 11. 2009 07:45

Zdravím,řada 12xx nemá řazení do pruhů a Atlas, Topo a Adresy jsou k dispozici ke stažení, ale musí to být oficiálně dovezená gps. Někteří obchodníci dovážejí Garminy z EU a potom tam tyto mapy chybí, protože jsou produktem Picodasu který je dovozce Garminu a tyto mapy dává jako bonus. Proto je důležité opravdu pečlivě prostudovat obsah balení a nespokojit se s prohlášením, že produkt je z oficiálního zdroje atd.
Neexistuje hloupá otázka, jen hloupá odpověď.
Romstar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod piErcE 25. 11. 2009 01:21

Jeste bych puvodniho tazatele rad upozornil, ze jeho pozadavky nemaji uplnou logiku .. na jednu stranu vyzaduje razeni do pruhu, a soucasne s tim vyzaduje atlas. Ty dva pozadavky se sice nevylucuji, ale z funkcnhoho hlediska stoji za upozorneni, ze atlas / topo mapa NEMA funkci razeni do pruhu. navic, ten pozadavek na atlas 8 uz v dobe aktualniho city navu ani tak uplne nechapu... chapu pozadavek na ty adresy (to je super vec)...

Platič: aby ses nedivil :) na využití více bodů ani nemusis byt ridic u PPL. ja jsem schopny vyuzit deset prujezdnich bodu na trase z prahy do berlina a zpet :) trasy si totiz planuju v klidu domova a rovnou v teple a klidu domova do trasy pridavam i takove veci, jako odpocivadla (cirka co dve hodiny trasy), benzinky, a k tomu samozrejme body pro "vytyceni" planovane trasy dle me predstavy :)
Garmin DriveLuxe 50 - iPhone SE - Octavia III 1.4 110 kW DSG
piErcE
Junior

Odeslat příspěvekod piErcE 25. 11. 2009 01:22

gabra píše::idea: a co modely Garmin nuvi 1200, nebo 1250 life time - ty mají také 1 průjezdní bod a zároveň i řazení do pruhů? Mají také mapy topo 3 a adresy Czech v.1 ?
Nemusí to být zrovna širokoúhlá navigace, ani nemusí mít RDS vysílač - příjmač.
Nechci zbytečně drahý model, ale spolehlivý a jednoduché ovládání. :idea:
Je to moje první navigace a doufám, že pokud se rozhodnu správně tak mi vydrží dlouho ( pokud ji někdo nečorne z auta) :grr:


jeste na okraj - primo na adrese www.garmin.com je mozen pouzit zaskrtavaci klikatko, kde zaskrtnete, jake pozadavky od sve navigace chcete, a na webu se vam rovnou ukazuje, ktere typy navigaci to splnuji...
Garmin DriveLuxe 50 - iPhone SE - Octavia III 1.4 110 kW DSG
piErcE
Junior

Odeslat příspěvekod Romstar 25. 11. 2009 10:12

Zdravím, ano to je pravda momentálně je CN aktuálnější než Atlas 8. Dnes se otevírá další úsek dálnice D1 za Hranicemi a CN 2010.20 již tento úsek má zanesen do mapy. Bez Atlasu nelze Adresy koupit, proto je důležité, aby v balení byl Atlas.
Neexistuje hloupá otázka, jen hloupá odpověď.
Romstar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sidik 25. 11. 2009 12:31

A chápu to správně, že člověk může mít zaplou jen CN mapu a jezdit podle ni i v ČR a zároveň může vyhledávat adresy ve vrstvě Adresy?
sidik
Junior

Odeslat příspěvekod piErcE 25. 11. 2009 13:16

ano. presne tak.
Garmin DriveLuxe 50 - iPhone SE - Octavia III 1.4 110 kW DSG
piErcE
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků