Navigace do mobilu

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod muldera 5. 8. 2009 06:34

Co byste doporucili jako mobil, ktery by slouzil jako navigace v aute. Nokia 6730 nebo E51+ LD-3W? Jako soft bych chtel pouzivat bud garmina nebo spis sygic.
Oba mobily jsou v nabidce vodafonu a mam moznost je mit za zvyhodnenou cenu, jen nevim ktery si vybrat :-S
muldera
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uku 1. 9. 2009 09:47

Pouzivam Sygic i Garmin s kombinaci Nokia E51 + BT GPS Evolve a je to v pohode. (Testoval jsem to i s BT GPS LD-3W - taktez bylo OK). Ten druhy telefon neznam...
E51 Black Steel (fw 200.34.36) + microSDhc 8GB SanDisc + Evolve goTraxx
uku
Junior

Odeslat příspěvekod KptBobr 1. 9. 2009 11:18

Sygic ma zoufale chyby, zejmena Balkan, ktery jsem nyni projel.
KptBobr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gaatpost 27. 10. 2009 22:53

Ahojte

neviete o nejakom navigacnom programe, ktory sa dokaze orientovat podla BTS stanic?
Googlemaps to dokazu, ale vyzaduju si datovy pausal. Idealne by bolo nieco ako OviMaps, ale pre WM.
Gaatpost
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 27. 10. 2009 23:05

těžko. vsázím levou botu že neexistuje.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gotti 29. 10. 2009 14:53

Ahoj.mám telefon LG KC 550 a zkoušel jsem si stáhnou TrekBuddy .jar a .jad.Když dám v mobilu insttalovat at už z jednoho nebo druhého,tak to napíše:

Chyba
TrekBuddy nelze nainstalovat,protože ,protže se neschoduje klíčová informace webu a aplikaačního souboru -31

nevíte co s tím?Díky


! tak už jsem to rozchodil
gotti
Junior

Odeslat příspěvekod shaula01 22. 11. 2009 22:03

Ahoj, objevila jsem tohle téma, tak se chci zeptat - mám SE K750i. Když dokoupím GPS modul, dá se použít pro navigování v autě? A s jakým programem? Nebo je nutné pro tyhle účely mít nějaký z těch "chytrých" telefonů s nějakým operačním systémem?
Co je prosím zkratka "WM"?
shaula01
Junior

Odeslat příspěvekod shaula01 22. 11. 2009 22:06

Už mi to asi došlo - je to Windows Mobile? :-)
shaula01
Junior

Odeslat příspěvekod Platič 22. 11. 2009 23:40

Jojo, WM je Windows Mobile.

Jinak na K750i bys potřebovala javovskou navigaci, tj. program napsaný v javě, protože tento mobil nemá operační systém a nic jiného tam nespustíš. Kdysi jsem na K750i zkoušel Nav4all a zřejmě i Wayfinder. Obojí jsou zdarma ale v praxi je to v podstatě nepoužitelné díky nemožnému ovládání - K750i byl konstruován jako mobil a ne jako navigace. Nav4all vyžaduje datové spojení do inetu během navigace (tj. peníze). Po počátečním nadšení: "jéé ono to funguje" jsem to odložil ad acta a koumat nad navigací v K750i považuji za ztrátu času.

Toto řešení navíc vyžaduje technoida, který si umí propojit mobil s GPS modulem, resp. s PC.
Platič
Junior

Odeslat příspěvekod audis 23. 11. 2009 00:04

shaula01 píše:Ahoj, objevila jsem tohle téma, tak se chci zeptat - mám SE K750i. Když dokoupím GPS modul, dá se použít pro navigování v autě? A s jakým programem? Nebo je nutné pro tyhle účely mít nějaký z těch "chytrých" telefonů s nějakým operačním systémem?
Co je prosím zkratka "WM"?

autonavigace s k750: bude to polovičaté, čtvrtinové řešení, které bych použil tak max jednou nebo 2x za rok. kvuli tomuse snad ani nevyplatí kupovat gps modul za 1500 kč. Mužeš si vyzkoušet Googlemaps. ukáží polohu, z nouze navigují, polohu získavají z gps a pokud není, orientačně z GSM. vyžaduje datové spojení.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 28. 11. 2009 12:14

Nemá smysl kupovat GPS modul ke K750i, nejobyčejnější (nejhorší) autonavigace nevyjde o moc dráž a poslouží mnohem, mnohem líp. Osobně jsem K750i taky měl a fakt bych nechtěl na tom malým displeji hledat v autě kam jet. Kromě toho zprovoznění autonavigace přes jedinou java aplikaci, která to aspoň trochu umožňuje - Trekbuddy - není úplně jednoduchá a ani její využívání potom nefunguje úplně nejlíp. Mluvím o hlasových pokynech, šipkách na displeji apod.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Janka86 14. 1. 2010 17:39

Ahoj, koupila jsem si mda compact V, ráda bych nějakou naigaci, aby byla levná a byla v ní i západní evropa+ ČR, SK, POL. Jakou navigaci mám vybrat? Vůbec se v tom nevyznám. Dík
Janka86
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 14. 1. 2010 18:24

sygic mcguiner. stoji pulku co konkurence a neni spatny.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Janka86 14. 1. 2010 18:30

A kde ho seženu?
Janka86
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 14. 1. 2010 19:16

koupis si ho od vyrobce. jeho stranky ted nevim, vygoogluj. nebo ve tvem oblibenem obchode:-)
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků