Blansko-Klepačov/Olomučany

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ogyn 16. 10. 2009 15:53

Z Blanska -Klepačova vede do Olomučan chodník pro pěší,se zákazem pro všechny vozidla,a se zábranami.Je to od vozovky 5081 na 5119 ulice Pod Skalkou, tato je pro automobily neprůjezdná.Ke třem domům co se zde nachází,se dá přijet od Olomučan,u posledního domu jsou již zábrany.
Ogyn
Junior

Odeslat příspěvekod Gumajz 18. 10. 2009 22:39

To je ale hodně "povšechný" popis....Místním to možná něco řekne, ale ostatním ???
Windows 10 Pro, Chrome, Xiaomi Redmi Note 4 CZ LTE Global, Moovit, Mapy.cz, Here WeGo, Octavia II.combi 1.9TDi, 77kW, HF Parrot MKi9000
Gumajz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pavelgre 19. 10. 2009 11:57

Stačí alespoň zadat odkaz ;-) , a to máte na mysli tuto nedokreslenou ulici a chcete aby byla správně doplněna? http://maps.google.cz/maps/ms?hl=cs&ie= ... 2&t=h&z=17 . Mě teda není zcela jasný jak to myslíte. Od Olomoučan je teda ulice průjezdná a teprve ta chybějící je jen pro chodce ???
TomTom GO 730 Traffic, verze mapy Europe 1000.8641, SD Kingmax 4GB.
Pavelgre
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p.jirasek 19. 10. 2009 11:58

Trvalo mi dost dlouho, než jsem to našel. Ogyn se jaksi nenamáhá dbáti doporučení viewtopic.php?f=1852&t=1030527
Mimochodem, v mapách TT 845 ten úsek vůbec není zanesen, alespoň já ho tam nemám. Pokud jsem tedy našel/nenašel to, co je reklamováno.
TomTom GO 930T; Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3 + Sygic (dříve také TT5 a TT6 na PDA, iGo, SmartMaps, krátce BeOnRoad, TT One XL, TT GO 730T)
p.jirasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ogyn 19. 10. 2009 19:15

Jak je vyznačeno na mapě v ulici Pod Skalkou modrou barvou,tak tento úsek je pro dopravu uzavřen. Jsou tam zabetonované kůly a dopravní značka Stezka pro chodce.Cesta je 2m široká,a neudržuje se "ani v létě" je to chodník.Obyvatelé 4 domů mají od Olomučan povolení ke vjezdu na své pozemky (fialově označeno). Celá ulice Pod Skalkou je pro cizí vozidla neprůjezdná !
Ogyn
Junior

Odeslat příspěvekod p.jirasek 20. 10. 2009 07:53

OK. Asi jsem natvrdlý, omlouvám se.
Ale CO JE REKLAMOVÁNO? Že ten úsek - chodník v mapách (pdkladech CEDA) není? Nebo že tam je a je průjezdný?
O jaké navigační mapy se jedná? Jedná se o navigační mapy TeleAtlas (CEDA) nebo Navteq?
TomTom GO 930T; Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3 + Sygic (dříve také TT5 a TT6 na PDA, iGo, SmartMaps, krátce BeOnRoad, TT One XL, TT GO 730T)
p.jirasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ogyn 20. 10. 2009 15:34

V navigaci Garmin- CN Europe NT 2010.10 je tento úsek zanesen jako průjezdný a stále mne to tam navádí,i když je to NEPRůJEZDNÉ , mám zakázané "nezpevněné silnice" ! Omlouvám se za špatné podávání infa,ale nejsem zběhlý v PC komunikaci, a některé výrazy v návodu na ohlašování chyb jsou mi zcela neznámé.
Ogyn
Junior

Odeslat příspěvekod Ogyn 24. 10. 2009 17:37

I po přepnutí na mapu Atlas Czech 8NT mne to stále navádí do tohoto neprůjezdného úseku.
Ogyn
Junior

Odeslat příspěvekod Gallen 3. 11. 2009 13:36

Dekuji za podnet, zminenou chybu napravime.
Gallen
Ceda, a.s.
Gallen
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků