mio C520, problem s bluetoth, pripojeni k telefonu

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod o-z-z-z-y 15. 1. 2008 13:56

zdravim.. mam problem a to takovy ze kdyz spojim pres blutoth moji N73 tak je vse vporadku muzu mluvit ale kdyz chvilku nic nedelam tak se mi telefon proste odpoji a musim ho zase prihlasovat kdyz chci zase volat.. co stim? jo a jsou k mani nejake nove mapy do te navigace?dekuji
o-z-z-z-y
Junior

Odeslat příspěvekod o-z-z-z-y 22. 1. 2008 16:03

ti nikdo nema ani paru o tom?
o-z-z-z-y
Junior

Odeslat příspěvekod xchose 22. 1. 2008 17:30

Nemam sice zmiňovanou navigaci, ani telefon, ale něco obdobného se mi stávalo při párování mobilu s notebookem. Vše se nakonec vyřešilo přenastavením telefonu. Telefon měl někde v profilu nastaveno, že pokud je napájen za baterie (ne USB, adapter ...) tak při nepoužívání BT prostě vypne. Šetří se tím baterie.

Takže možné to bude tím, že některé zařízení Mobil nebo GPS má někde nastaven connection timeout a při nepoužívání BT se prostě odpojí.
xchose
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod M. 22. 1. 2008 17:47

Nokia timeout nema.

Zkusil bych to sparovat cele znovu, pripadne bych udelal update firmware na N73. Problem take muze byt, ze je BT nastaveno jako verejne ci skryte.

Pripadne jeste kontaktuj vyrobce Mio.
M.
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sss 10. 4. 2008 11:00

MIO 520 - N 73 , taky mi to odpojí za chvíli .
sss
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Satánek 12. 4. 2008 19:39

Mio C52O + SE W810 je bez problémů 8-) . Jestli to nebude těma nokiema :D
Satánek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LOGANLAND 30. 4. 2008 17:08

Satánek - teď jsi trefil hřebíček na hlavičku. Taky si myslím, že to bude nokií.
Jsem KOSŤA KOSTIČ, a oznamuji, že původní účet již opět funguje, takže děkuji všem, kteří se o to zasloužili a současně se omlouvám všem, kterých jsem se nějak dotkl svými narážkami.
LOGANLAND
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků