TomTom One XL

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod sklima 29. 12. 2007 17:08

Když jede navigace bez vložené SD karty, hlásí aplikace v.7.130 a mapy Eastern_Europe v710.1571. Pokud je v přístroji karta: aplikace v.7.162 a mapy Western and central Europe v675.1409.
Pokus se souborem "antitheft.bmp" nevyšel, ale je na kartě i v přístroji.
sklima
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod RizekJ 29. 12. 2007 20:12

Takže novější je mapa Eastern Europe. Je to její poslední verze. Zajímavé je, že u novější mapy máš starší verzi aplikace. Na SD kartě máš nejnovější verzi aplikace a starší mapu.
GO 910 GO Apl. v7.903, Western and Central Europe v840.2563, Eastern Europe v680.1536
RizekJ
Junior

Odeslat příspěvekod szantus 29. 12. 2007 21:29

Zkusil bych upgradovat soft jak v zařízení bez SD i SD, pak popř. smazat soubor antitheft.bmp - jak v zařízení, tak na SD kartě a pak raději ještě RESET. Pokud nepomůže, tak jedině reklamovat ( tel.č. 239000491 ,pondělí až pátek 9:00 až 16:00 ).
szantus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sklima 29. 12. 2007 23:44

Skutečně to vypadá, že TT XL pracuje buď s vnitřní pamětí nebo s SD kartou, najednou obě neumí. Určité problémy má pokud pracoval pouze s vnitřní pamětí a následně se mu přidá SD karta. Pak po vypnutí má problém nastartovat. Následně ho stačí resetovat a vše snad zase funguje normálně.
Takže jsem mu mapu Východní Evropy nakopíroval z vnitřní paměti na SDčko vedle Západní a střední, resetoval s SD kartou a vše vypadá že šlape. Jen teď když ho teď zapnu, tak neslyším na začátku tu znělku. Ta je slyšet jen při prvním zapnutí po resetu. To přežije.
sklima
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gogo11 30. 12. 2007 19:39

bez karty se to chová úplně jinak. Při zapnutí to nakreslí ikonu a přihlásí se mapa. Když jsem zkusil kartu se záp. Evropou, tak tam Česko nebylo a při zapnutí je i jiná ikona. Nejde to nějak spojit?
gogo11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod karlos_2 13. 2. 2008 19:57

Nelze se mi připojit k mobilu N70 přes bluetooth,newíte kod?:
karlos_2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bbj 19. 2. 2008 09:27

S překvapením jsem zjistil, že originální držák je prakticky nepoužitelný. U své staré GPS jsem měl páčku která držák na kslo "přisála". U TomTom XL mohu jen držák připlácnost na sklo a čekat, než spadne (na našich silnicích to netrvá dlouho). Jak to řešíte?
bbj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod P800 19. 2. 2008 09:32

karlos_2 píše:Nelze se mi připojit k mobilu N70 přes bluetooth,newíte kod?:d/quote]

0000 (slovy: nula nula nula nula)
P800
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rapon 19. 2. 2008 10:46

bbj píše:S překvapením jsem zjistil, že originální držák je prakticky nepoužitelný. U své staré GPS jsem měl páčku která držák na kslo "přisála". U TomTom XL mohu jen držák připlácnost na sklo a čekat, než spadne (na našich silnicích to netrvá dlouho). Jak to řešíte?r/quote]

Nevím, ale asi jde o to, jak máš to sklo zaprasené, jestli v autě kouříš atd. Já mám držák na skle pár měsíců, tchýně už rok a ještě nespadl. Chce to ale před připevněním na sklo pěkně odmastit sklo, řádně přitisknout a je to...
TT One XL (9.205) - Central Europe (855.xxxx) - Garmin Oregon 550
rapon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nexus06 2. 3. 2008 17:10

dobry den, mam dotaz. koupil jsem pritelkyni navigaci TOMTOM ONE XL a narazil u ni na jeden docela zasadni problem. pri zadavani trasy potrebuji zadat vice prujezdnych bodu a nedari se mi zadat vice nez jeden a navigace potom naviguje uplne jinudy nez bych mel predstavu aby jela. existuje nejake reseni jak jet pres vice prujezdnych bodu nez jen pres jeden?
nexus06
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod shi 2. 3. 2008 17:40

nexus06 píše: existuje nejake reseni jak jet pres vice prujezdnych bodu nez jen pres jeden?

Na TT720 by na to měl sloužit itinerář, na TTOneXL by to mělo být stejné.
shi
Junior

Odeslat příspěvekod rapon 3. 3. 2008 09:56

jj, na TT One XL je to stejný, je tam itinetář a tam se dá plánovat víc průjezdových bodů...
TT One XL (9.205) - Central Europe (855.xxxx) - Garmin Oregon 550
rapon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nexus06 3. 3. 2008 17:01

diky oboum, zkusim to v menu pohledat az prijede a nastavit to tam
nexus06
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků