tomtom - seká se mi zvuk (Miloslav)

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ondra-banov 25. 8. 2007 11:20

kamarád má N70, povedlo se mi rozchodit mu tam tomtom, ale proste se mi seka zvuk. Miloslav mluvi a proste se trha, treba 1x behem jedne vety. hruza. pomozte, diky
ondra-banov
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KptBobr 25. 8. 2007 11:43

problem by mohl byt (u mobilu) v prilisnem poctu POI souboru (*.ov2) - CPU telefonu pote nestiha...nebo to je nejaky ukradeny a nepovedeny crack...
KptBobr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondra-banov 25. 8. 2007 11:45

tak mám to na dvou N70 na jedné to de a na druhé ne. POI jsem jim tam žadné nenahrával....pouze kde se seka zvuk je pametovka 2gb a kde se neseká tam je 1GB
ondra-banov
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondra-banov 1. 9. 2007 16:17

poradi nekdo?
ondra-banov
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saker 1. 9. 2007 20:35

Ja mam slovensku Barbaru a ta sa neseka :-D mozno ju skus vymenit za Miloslava ;-)

Ale nie, toto som uz cietal niekde. Mne sa nesekne uprostred vety ale obcas ako by este daco chcela povedat, ale nikdy sa nestalo ze by nepovedala odbocku alebo vzdialenost ako ma byt a tak, to nie.

Skus pozriet ci je pri TomTomovi dost Ramky volnej, viac ma nenapada, myslim ze v tej karte by to nemalo byt.
Saker
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondra-banov 2. 9. 2007 11:39

nevim, ale je zaplý pouze tomtom a vše ostatní vyple
ondra-banov
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Krokodýl 3. 9. 2007 10:06

Že jsi nenahrával žádne POI ještě neznbamená že je tam nemáš. Každá mapa obsahuje základní sadu bodů zájmu, koukni se do nastavení a sám uvidíš. Jinak v adresáři s mapou se jedná o soubor POI.DAT . Čím větší mapa tím i větší soubor s body zájmu.
Krokodýl
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků