Nove mapy SK, CZ, HU, PL, EE, LT, LV, HR, SLO

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod beesee 31. 7. 2007 22:42

Oželel jsem pár € v rámci letní akce a pořídil nové mapy Tomtom Eastern_Europe_v680.1466 a dobrá zpráva pro lidi co jsou z Karlových Varů nebo přes ně projíždějí - v mapách již je zakreslen zprovozněný průtah městem! :tleskani
beesee
Junior

Odeslat příspěvekod vojta66 1. 8. 2007 08:30

legracni celkem je, ze nekde ta mapa uz umi silncice, ktere jsou ve vystavbe...napriklad myslim pred Taborem :tleskani
vojta66
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquila 1. 8. 2007 10:37

no ak to bude tak ako hovorite, tak to bude super .. a tomtom moze ratat s dalsim platiacim zakaznikom ;)
aquila
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kopacek 3. 8. 2007 13:44

Tak nám na TT umožnili legálně zakoupit mapu východní Evropy. - Stojí 47.95 Euro (s letní promoslevou 20%), má 107 MB a dle prvních zpráv by dokonce měla být novější, než ta "veřejně" rozšířená, má totiž zřejmě označení v680.1533.
Pokud někdo půjde do koupě, mohl by se podělit o to, zda se opravdu jedná o novější verzi?
kopacek
Junior

Odeslat příspěvekod baranyo 3. 8. 2007 13:56

zatial som o verzii v680.1533 nikde nic nevidel ... kde si sa to docital? Mas k tomu nejaky link?
baranyo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vojta66 3. 8. 2007 14:04

Jaka je toto vlastně verze...? Ta co je defaultně v TT One XL EE nebo....?

link na mapu přímo zde:
http://www.tomtom.com/products/maps/sel ... e=10&P=326
Naposledy upravil vojta66 dne 3. 8. 2007 14:11, celkově upraveno 1
vojta66
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kopacek 3. 8. 2007 14:05

To cislo verze je uvedeno na webu, na nejz se tu nesmi odkazovat, ale zacina to na ppc...
Jinak koupe mapy se objevila na tomtom.com pro jakekoliv zarizeni, ale tam se neda docist, co to je za verzi. Je tam pouze uvedeno:
"Map of Eastern Europe v6.8. Detailní navigace mezi dvěma adresami po České republice, Estonsku, Maďarsku, Litvě, Lotyšsku, Polsku, Slovensku a Slovinsku. Mapa navíc nabízí omezený rozsah navigace po Chorvatsku zahrnující velká města a pobřežní oblast."
Ale bohuzel verze je zjistitelna az po zakoupeni mapy. Tak se ptam, jestli jiz tuto mapu nekdo pres tomtom.com kupoval a jakou ma opravdu verzi (tedy jestli je ta informace o nove verzi kachna nebo pravda).
kopacek
Junior

Odeslat příspěvekod kopacek 3. 8. 2007 14:10

To vojta66:
A pardon, to jsem uplne prehledl!
Tak to uz by mel byt nekdo, kdo mapu koupil a mohl by prozradit, jaka je to verze (jestli je shodna s tou "volne" sirenou 680.1446).
Naposledy upravil kopacek dne 3. 8. 2007 14:10, celkově upraveno 1
kopacek
Junior

Odeslat příspěvekod vojta66 3. 8. 2007 14:13

Ano ta xxx.1466 je dodávána v TT One XL EE... pokud je to již opravdu xxx.1533 tak to je další posun!!
vojta66
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kopacek 3. 8. 2007 14:29

Obávám se, že s tou 680.1533 to bude spíše kachna. Ale je to fakt pěkný bordel, že TT se milostivě nesníží k tomu, aby kupujícímu jednoznačně označil kupovanou mapu přesnou verzí. Asi jakoby dealer Škodovky prodával, "nějakou" verzi nové Octavie - prostě kupte a pak uvidíte, jestli to je benzín nebo nafta...
Porovnával jsem pouze jedinou dostupnou informaci: Mapa 680.1446 má již rozbalená velikost 101 MB, ta na koupi na tomtom.com má psáno 107 MB. To je asi jediný nesoulad, ale to taky nemusí nic znamenat.
kopacek
Junior

Odeslat příspěvekod vojta66 3. 8. 2007 14:34

to kopacek: presně tak :roll:
vojta66
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod apam 5. 8. 2007 23:54

beesee, kde jsi koupil mapu 680.1466 a za kolik? Zkouším to na Tomtomu a nebere mi to kartu. Co dělám blbě? Díky.. apam
apam
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jarda50 6. 8. 2007 17:03

No tak nevím dovolenou jsem částečně strávil na Slovensku aTT s mapou 675 mne vždy dovedl kam jsem potřeboval. Abych pravdu řekl ani jsem si neuvědomil, že je zde TT slabší. Ale když mne to všude vodilo v pohodě jak mimino tak proč TT nevyužít. Hodně často jezdím do různých známých i neznámých míst a za tu dobu co mám TT jsem nezabloudil, ani se nedostal do problémů. Když jsem a to jen výjmečně nenašel místo tak okolí a nejbližší bod vždy. (např Londýnské námětí v Brně, ale hřbitov a Vídeňská ul mne zavedly kam bylo třeba ). Pokud budou další mapy ještě lepší tak je zase koupím.
jarda50
Junior

Odeslat příspěvekod eiben 6. 8. 2007 19:10

Vim, ze asi muj dotaz do teto diskuze nepatri, ale pri pnepnuti map na USA po mne chce muj go910 klic. Je to normalni?
eiben
Junior

Odeslat příspěvekod M2M 6. 8. 2007 19:34

Ten klíč jsi dostal na kartě, uděláš jednou a pak už ho nepotřebuješ.
M2M
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků