Garmin Mobile 10... co si o ní myslíte?

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod bkf.1 4. 6. 2007 09:29

Zdravím všechny,
máte tuhle GPSku někdo? Díval jsem se na recenzi Garmina GPS 10, který dopadl jako nejlepší, ale o Garminu Mobile 10 jsem nikde nic nenašel :/ Akorát teda jednu uživatelskou recenzi na anglickém fóru, ve které je velmi dobře hodnocen. Ocenil bych ještě další praktické zkušenosti. Jinak budoucí majitel ji chce provozovat na Palm Treu 650 s PathAwayem 4.
bkf.1
Junior

Odeslat příspěvekod TomasW 6. 6. 2007 00:14

Mám jí na Samsungu i600 s poměrně slabým procesorem. Bezproblémů v tom jede Atlas v6, mám to jako zálohu. Oproti TT s GPS modulem Nokia vidím hlavní výhodu v prakticky okamžitém náběhu po zapnutí. A uživatelsky to bude vyhovovat všem kdo znají Nuvi apod.
TomasW
Junior

Odeslat příspěvekod bkf.1 7. 6. 2007 09:31

A máš Garmin Mobile 10 nebo Garmin GPS 10? Zajímá mě hlavně jestli je v nich rozdíl. Vzhledově mezi nimi rozdíl je, ale nevím, jestli náhodou vevnitř nejsou stejné ;)
bkf.1
Junior

Odeslat příspěvekod pates 7. 6. 2007 10:34

Myslím, že dost zásadní rozdíl je v čipsetu
pates
Junior

Odeslat příspěvekod xroot 17. 7. 2007 17:57

Nevite nahodou nekdo jestli toto zarizeni podporuje i symbian s60v3?? Konkretne E50.
フルメタル パニック!
xroot
Junior

Odeslat příspěvekod TomasW 19. 7. 2007 23:52

Sorry, přehlídnul jsem dotaz..
Mám Mobile 10.

Na Symbianu to má fungovat ale já to nezkoušel, mám WM5.
TomasW
Junior

Odeslat příspěvekod vetristo 5. 1. 2008 15:16

Garmin mobile Xt (tiez oznacovany ako 10) je najhorsi navigator, aky som mal v ruke. Jeho jediny klad je rychly pristup k mape a praca s integrovanym GPS na Nokiach (N95, etc.) ale inak sa neda porovnavat s TomTom alebo Sygic Drive. Nema mnozstvo funkcii. Mam v nom City Navigaor Europe NT v9, ale ked sa vzdialim z Bratislavy, strati sa z map. Neviem, preco sa hovori, ze Garmin ma najlepsie pokrytie. TomTom mobile 6.02 s vlastnymi mapami su minimalne porovnatelne (+ lepsie pokrytie ulic mimo Bratislavy).
vetristo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dodoxx 5. 1. 2008 19:04

vetristo píše:Garmin mobile Xt (tiez oznacovany ako 10) je najhorsi navigator, aky som mal v ruke.


Urob si poriadok v pojmoch:

Garmin Mobile 10, je na Slovensku oznacovany aj ako GPS 10x Senzor (bez map, s mapami je to tiez Garmin Mobile 10) je v skutocnosti toto https://buy.garmin.com/shop/shop.do?pID=420

Garmin 10 je toto https://buy.garmin.com/shop/shop.do?pID=272

Garmin Mobile XT je navigacny software pre PDA / mobily.
dodoxx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 9. 1. 2008 16:51

vetristo: A ještě porovnávej s aktuálním mapovým podkledem a ne starým :roll:
Pak tady můžeš něco vyřvávat, ale i tak si myslím že Garmin Mobile XT není špatná navigace.
m.a.x.i.m.u.s
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gmxt 22. 1. 2008 09:29

Garmin Mobile XT je jedna z najlepsich navi aplikacii na PDA. Ma take funkcie, ktore nema ani iGO/MIO, TomTom a ostatni - napr. planovanie trasy cez viacero prejazdovych bodov, moznost ulozenia trasy, ulozenie tracklogu a co je nnajzaujimavejsie - mozes si vyrabat sam nove mapy :)

Mapove pokrytie je vyborne, aj ked sa samozrejme najdu chyby, nemusi platit, ze najnovsia mapa je najlepsia - napr. taky CityNavigatorEurope 2008 sa v mnohych pripadoch na Slovensku ani pouzit neda, no Slovakia Roads V5 je spickova. Takisto existuju TOPO mapy, ktore pokial viem TomTom v ponuke nema, o iGO sa uz nieco sepka, no este som nic take nevidel.

Niekto moze namietat super technologiou MapShare od TT : pokial by to bolo zadarmo, je to super, ale ako predplatena sluzba sa mi to absolutne nepaci - ved TT nemusi ani prstom pohnut a prachy sa sypu...
gmxt
Junior

Odeslat příspěvekod majkyke 22. 1. 2008 10:01

Mozem potvrdit ze Garmin Mobile je fakt super,aj ovladanie,aj mapa Sk je na tom velmi dobre.
majkyke
Junior

Odeslat příspěvekod warhead_cz 22. 1. 2008 10:08

potvrzuji je dobra ale na starickem ipaqu mi to procesor tezce nestiha takze jsem nucen jet na igo jinak s cn2k8 ci topo 1.2 je fakt super :wink:
warhead_cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod all in one 24. 1. 2008 20:02

gmxt píše:Garmin Mobile XT je jedna z najlepsich navi aplikacii na PDA. Ma take funkcie, ktore nema ani iGO/MIO, TomTom a ostatni - napr. planovanie trasy cez viacero prejazdovych bodov, moznost ulozenia trasy, ulozenie tracklogu a co je nnajzaujimavejsie - mozes si vyrabat sam nove mapy :)

Mapove pokrytie je vyborne, aj ked sa samozrejme najdu chyby, nemusi platit, ze najnovsia mapa je najlepsia - napr. taky CityNavigatorEurope 2008 sa v mnohych pripadoch na Slovensku ani pouzit neda, no Slovakia Roads V5 je spickova. Takisto existuju TOPO mapy, ktore pokial viem TomTom v ponuke nema, o iGO sa uz nieco sepka, no este som nic take nevidel.

Niekto moze namietat super technologiou MapShare od TT : pokial by to bolo zadarmo, je to super, ale ako predplatena sluzba sa mi to absolutne nepaci - ved TT nemusi ani prstom pohnut a prachy sa sypu...


Mohu jenom potvrdit. Díky možnosti výměny map (auto / turistické / aero) k nezaplacení
all in one
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků