navigátor AYTOBE

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Lenoši 12. 5. 2007 16:55

To flatronMV

Když už jsi našel tohle a to jsem :shock: , tak by jsi nám mohl pomoct najít nějaký update. Dneska jsem jel V Brně z domu do Bauhausu a navádělo mě to na místo kde už bauhas není. On tam kdysi byl, jenže prosotry byli malé a nevyhovovali a tak se přesídlil do nově postavených prostorů a když jsem tedy dojel na nové parkoviště před Bauhaus, tak mi to ukázalo, že stojím na poli. No už by to chtělo update. :(
Naposledy upravil Lenoši dne 12. 5. 2007 17:27, celkově upraveno 1
Lenoši
Lenoši
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hagrid 12. 5. 2007 17:23

Zítra jedu do takový pr...e, že už je to za hranicema chápání Zuzany. Štve mě, že navede jen kam zná a pak se na to vyprdne. Ale až tam dojedu, tak to máznu jako zájmovej bod. Budu tam tejden a chci to kolem projet na kole, tak abych se neztratil. Vůbec to tam neznám, ale ty cestičky v lese jsou při max. přiblížení na mapě vidět.
hagrid
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lenoši 12. 5. 2007 19:22

No něco jsem tam viděl, řekl bych že je postupně upravuje. :wink:
Lenoši
Lenoši
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bapa 13. 5. 2007 09:49

asi to nastavoval ale mně se to dnes zobrazilo nejspíš to bude FORUM tak uvidíme co se z toho nakonec vyklube
Bapa
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod foff 13. 5. 2007 18:02

Příští měsíc bych měl jet na Slovensko. Tak Zuzanu (to se to ale chytlo:-) vezmu samozřejmě sebou! Doufám, že mě nenavede někam do pr...:-) Zatím jsem ji mohl otestovat jen cestou do a z práce, což je asi 20 Km tam a 20 Km zpátky:-) Někdy jsem její navigování dost dobře nepochopil, dva dny jsem jel úplně bez problému tam i zpět (ukazovala trochu jinou trasu, než jsem zvyklý, ale líbí se mi, že mi nevnucuje jen tu svou a rychle reaguje a nachází hned jinou, když se jí 100% neřídím:-). Ale právě dnes mě celkem, dá se říct, vypekla. Z nějakého důvodu mě naváděla z práce domů snad přes půl kraje! A nejvíc mě překvapilo, že na Rudné (pro mimo Ostraváky, rychlostní čyřproudovka) mi hlásila, ať otočím vozidlo do PROTISMĚRU!!! Asi jsem omylem nějak špatně nastavil obvyklou trasu, či co. Ale celkem nepříjemné! Snad se to už nebude opakovat a nenechá mě ve štychu někde na půl cestě na Slovensko:-)

Jo, jinak. Vůbec ji nevypínám šoupátkem vzadu, ale jen tlačítkem ve předu (zdá se, že se tím nevybíjí baterie - ráno byla na stejné hodnotě, jak před vypnutím). Jinak, když vypnete šoupátkem, tak se vždy vymaže datum a čas...
foff
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod foff 13. 5. 2007 18:19

TO flatronMV: No jo, je to Zuzana!:-) Ale ten soft, co je na obrázku se mi zdá trochu jiný. Je takový nějak barevnější a i ta šipka je zelená (já ji mam šedou) - že by nějaký novější, nebo je to nějakým nastavením o kterém nevím? Ale to taky může být jen reklamní ilustrační foto, což?

http://www.malata.com/NEW_En/product_de ... 39&pid=655
foff
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Uncleduke 17. 5. 2007 16:16

To Bapa - bojoval jsem s tím samým problémem, nakonec jsem ho potupně obešel tím, že jsem si metodou pokus/omyl nastavil nějaké jiné časové pásmo (tuším Barcelonu) tak, aby se mi to po vypnutí/zapnutí seřídilo na čas odpovídající zdejším poměrům. Ano, uznávám - je to z mé strany nečestné a nesportovní. Přeji hezký den.
Uncleduke
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomikula 18. 5. 2007 07:17

Ahoj lidi,
zakoupil jsem si konečně mapu západní Evropy ale mam dojem že Chorvatsko zůstalo nadále jen na hlavních tazích.Nevíte někdo co s tím?Jak to udělat aby bylo detajlnější???Předem díky za rady. :oboze
tomikula
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Doktorbre 18. 5. 2007 10:33

Zdravím lidi!
Uvažuji o koupi této navigace, ale mám v plánu navigaci používat nejen v autě, ale i na kole, při pěší turistice atd. Proto by mě zajímalo jestli máte zkušenosti s příjmem signálu například v lese na horách atd. Dále potom jak je to s podrobností mapy ČR pokud se týká hor - lesní cesty případně turistické značky. Díky moc za info
Doktorbre
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hagrid 18. 5. 2007 20:44

Tak jsem se vrátil z lesů. Moc podrobné to zrovinka nebylo. Zuzana přestala navigovat kousek před cílem. Ale jinak v pohodě. Na pěší nebo kolo je asi lepčejší nějaká turistická navi. :(
Ale zjistil jsem, že je dobré se při jízdě občas podívat na tu modrou čárku, kudy tudy cestička, což je dobré tam, kde to člověk zrovna nezná. Jde o to, že mi ukáže a já mám představu, kam to bude zatáčet. Alespoň jsem se na to připravil a několikrát jsem jí děkoval, když se přede mnou objevila prudká zatáčka. :/
Dobré je také, když je objížďka, že se dá nastavit alter. trasa v několika stupních od 0,5 do 5 km. Dvakrát jsem se s tím na cestě setkal a dvakrát si zuzana šikovně poradila. ;)
hagrid
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gepena 23. 5. 2007 00:51

Vše je vyhovujícíi u této navigace pro pěší turistiku i na kole, ale chybí turistická mapa která je podrobnější
gepena
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Melissa 25. 5. 2007 11:13

Ayteb
Melissa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Melissa 25. 5. 2007 11:17

Where
Melissa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Melissa 25. 5. 2007 11:18

Chyba
Melissa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod riggo 4. 6. 2007 17:08

Zdravim!Vidim,ze je vas tu spousta majitelu teto navigace,tak bych mel dotaz,mozna hloupy,ale nemam s navigacemi prazadnou zkusenost.Chci si tuto navigaci vzhledem k cene a mym nenarocnym potrebam poridit.Samozrejme,ze by mi nestacily dodavane mapy vychodni Evropy,nebo co tam vsechno je,ale nechce se mi davat temer 3tisice za zapadni Evropu.V obchode mi prodavac(udajne tomu rozumi,ale co ja vim)rikal,ze tam jde pouzit mapa,ktera se dodava do Mio 520,tusim.A shodou okolnosti mam znameho,ktery tuto navigaci Mio ma,vcetne 34 zemi Evropy.Zajima me tedy,jestli tu nema nekdo zkusenost stim,ze bych si tyto mapy nahral na svou kartu,nebo spise si ji od nej pujcoval do Aytobe :lol: ,jestli by byla nejaka kompatibilita,jestli by to proste fachalo.Dikas za event.rady.
riggo
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků