Jaka navigace

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod yanno 30. 4. 2006 15:06

Ahoj,

V posledni dobe jsem se rozhold si konecne poridit nejakou tu GPS navigaci a tak bych se vas chtel zeptat co by jste mi poradili. Uz jsem trochu hledal a nejlip mi zatim vysel nav4all, jestli s tim mate nekdo nejake zkuzenosti tak prosim napiste... (telefon mam K750).

Dik
yanno
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod glen 30. 4. 2006 15:52

Nazdar. Mam podobny dotaz. Hodne cestuju tak potrebuju navigaci, ktera je hodne mobilni. Nav4all jsem zkouknul. Asi to vyzkousim a pak napisu jaky to je.
glen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod skrivanpetr 5. 5. 2006 17:19

Kde najdu vic informaci o tom Nav4all? Ted mam Wayfinder, ale chtel bych to zmenit.... Co myslite ze je lepsi?
skrivanpetr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wikos 19. 5. 2006 16:44

nazdar, mno tak informace o navigacnim systemu nav4all najdete na jejich strance http://www.nav4all.cz jinak jestli mate nejake jine dotazy okrem teto nav tak se klidne ptejte.
wikos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod yanno 24. 5. 2006 00:56

nazdar, no tak ja bych se chtel zeptat na to jak je to s tema cenama...myslel jsem ze to chapu ale ted jsem z toho celej popletenej. Takze za co se plati a kolik? dik.
yanno
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fifu 24. 5. 2006 18:25

ja pouzivam mapu a kdyz je potreba tak i buzolu ... :D na drazsi veci nemam ... :mrgreen:
Nebo inspektor Schirz. Ten zase zatčeným sliboval hory, doly. Mě například vzal k mapě a řekl: Když se přiznáte, Meyere, můžete si vybrat - Krkonoše, Beskydy, Příbram, Jáchymov.
Fifu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yanno 24. 5. 2006 21:10

haha, pekne, ale svym zpusobem od toho ten nav4all je - ma to byt cenove nejpristupnejsi vsem vrstvam, a kdyz nekam zpechas tak se v aute furt koukat do mapy neni zadna sranda (hlavne kdyz nemas ani toho spolujezdce).
yanno
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod yanno 24. 5. 2006 21:37

jo a jeste - ja se v mapach moc nevyznam a s buzolou uz vubec :(,:)
yanno
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fido+ 24. 5. 2006 22:59

yanno píše:Ahoj,

V posledni dobe jsem se rozhold si konecne poridit nejakou tu GPS navigaci a tak bych se vas chtel zeptat co by jste mi poradili. Uz jsem trochu hledal a nejlip mi zatim vysel nav4all, jestli s tim mate nekdo nejake zkuzenosti tak prosim napiste... (telefon mam K750).

Dik


Ten nav4all jsem zkusil a je to naprosto nepouzitelne. Totiz neovladatelne. Aspon teda na mem telefonu.
Jedine dalsi o cem vim, ze funguje v jave je wayfinder ale ten je placeny.
Fido+
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fifu 25. 5. 2006 14:35

co tak se divat po znackach? :D:D:D
CR je udajne stat s nejvetsi hustotou dopravniho znaceni ve stredni evrope ... :D
Nebo inspektor Schirz. Ten zase zatčeným sliboval hory, doly. Mě například vzal k mapě a řekl: Když se přiznáte, Meyere, můžete si vybrat - Krkonoše, Beskydy, Příbram, Jáchymov.
Fifu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dong 25. 5. 2006 19:09

Ty si asi s tim anglicakem nebloudil nikde v koncinach kde si nikdy nebyl a zrovna nikde zadny ukazatel... :mrgreen: :wink:
Dong
Dong
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Driver 25. 5. 2006 19:26

Fifu píše:co tak se divat po znackach? :D:D:D
CR je udajne stat s nejvetsi hustotou dopravniho znaceni ve stredni evrope ... :D


To mozna jo, ale kolikrat je to znaceni tak na *****, ze bych za to tem silnicarum nejradsi rozkopal drzky !!!!
Das Auto
Driver
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fifu 25. 5. 2006 20:00

ja vim, tak sem uz jezdil po ceskych silnicich ... Tak vim, jak je to misty se znacenim. jen se snazim odlehcit atomsferu ... :D
Nebo inspektor Schirz. Ten zase zatčeným sliboval hory, doly. Mě například vzal k mapě a řekl: Když se přiznáte, Meyere, můžete si vybrat - Krkonoše, Beskydy, Příbram, Jáchymov.
Fifu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido+ 25. 5. 2006 22:54

Fifu píše:co tak se divat po znackach? :D:D:D
CR je udajne stat s nejvetsi hustotou dopravniho znaceni ve stredni evrope ... :D

To si delas srandu? Jo je u nas preznackovano a znacky si vzajemne odporuji ale to nema nic spolecneho s moznosti nekam trefit. Uz jsi videl v nejakem meste krome Brna napr. zacatek a konec mestske casti? Casto nejsou ani cedule s nazvem ulic.
Fido+
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dong 26. 5. 2006 07:00

Fifu píše:ja vim, tak sem uz jezdil po ceskych silnicich ... Tak vim, jak je to misty se znacenim. jen se snazim odlehcit atomsferu ... :D


Ja sem to taky odlehcene vzal... :mrgreen:
Dong
Dong
Mírně pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků