Nefunkční LD-4W

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod frouzman 26. 3. 2008 07:37

Včera jsem si nechal od kamaráda poradit že je dobré vypnout statickou navigaci.Nevěděl jsem že je na tomto modulu už vypnutý ale když se to přepnulo do shirf modu tak teď se to nechce přepnout zpět.Když zapnu jakýkoli navigační program sice ho najde ale nic neukazuje.Nevíte prosím co teď s tím.Díky
''I believe in myself'' Intel Celeron D350 3.20GHz,Motherboard Asus P4S800D-X,HDD 2x80GB,1GB ram,NVIDIA GeForce NX6200Ax with AGP8X 256MB,C-Media PCI Audio Device
frouzman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xamm 26. 3. 2008 10:05

Ja mam LD 3W a v navode je pisane,ze ked pri zapinani modulu podrzis na 10 sekund zapinacie tlacidlo,tak sa modul resetuje.Niekde na internete som cital,ze by mohlo pomoct keby sa na dlhsi cas vybrala baterka.Ja som na LD 3W staticku navigciu vypol bez problemov.
xamm
Junior

Odeslat příspěvekod SAKULPOL 26. 3. 2008 10:41

Ahoj
zkus ten reset melo by to pomoc a nebo uplne vybit ten modul kdyz nejde vytahnout baterka

v kazdem foru kde byl navod jak vypnout statickou navigaci bylo upozorneni ze se to nemusi povest a kamarad byl hodne chytrej protoze jak jsi to napsal sam ld-4w to ma uz od vyrob.. vypnute

pokud nepomuze tak nasteva servisu a doufat ze ho vymeni za novej modul
SAKULPOL
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod frouzman 26. 3. 2008 12:31

Ten reset bohužel nepomohl.Teď mi zbývá to ještě nechat totálně vybít protože u tohoto modulu je baterka na pevno a když to nepomůže tak ten servis.Díky za nápady všem.
''I believe in myself'' Intel Celeron D350 3.20GHz,Motherboard Asus P4S800D-X,HDD 2x80GB,1GB ram,NVIDIA GeForce NX6200Ax with AGP8X 256MB,C-Media PCI Audio Device
frouzman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod frouzman 27. 3. 2008 07:21

Tak jsem v manuálu k LD-4W našel že jsou dva způsoby resetu.Jeden zmiňovaný že na 10s podržíme zapínač ale ten udělá jen malý reset a druhý který obnoví modul do stavu továrního komplet a to tak že zase zmáčkneme tlačítko zapínání držíme ho a při tom strčíme modul do nabíječky.A je to.
''I believe in myself'' Intel Celeron D350 3.20GHz,Motherboard Asus P4S800D-X,HDD 2x80GB,1GB ram,NVIDIA GeForce NX6200Ax with AGP8X 256MB,C-Media PCI Audio Device
frouzman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SAKULPOL 7. 4. 2008 19:03

Ahoj

a podaril se ti vyresit ten problem hard resetem :?:

Sak
SAKULPOL
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod frouzman 7. 4. 2008 20:33

Ano modul chodí jako hodinky ;-]
''I believe in myself'' Intel Celeron D350 3.20GHz,Motherboard Asus P4S800D-X,HDD 2x80GB,1GB ram,NVIDIA GeForce NX6200Ax with AGP8X 256MB,C-Media PCI Audio Device
frouzman
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků