gps modul EVOLVE gTraxx

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod funt 7. 3. 2008 10:09

no ja mam tyden stary goTraxx a jsem uplne spokojeny,pouzivam ho s nokii e51,plny signal,prestava az kdyz vejdu do vytahu a pripojiji se i pod plechovou strechou.mozna to bude tym pda a nebo zrouna jsi trefil na spatny kus!do jineho ani bych nesel,jestli bude moznost tak skusim od nokii ld-4w ale ja hodnotim goTraxx jen +++++++ !!!
funt
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod funt 7. 3. 2008 10:14

no a to BT bude v tom pda ,skus pripojit k jinemu pda nebo mobilu,u mne doma pres BT posloucham hudbu pres stenu v druhym pokoji a kdyz zapnu mobil tak taky mi chitne souseda 6110 navigator,musis skoset spojit s necim jinym,v aute vozim v kastliku a peski v kapse,vse bezi bez problemu!
funt
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mike-biker 7. 3. 2008 10:46

Přesně tak, napřed vyzkoušet s jiným přístrojem, nebo jiný modul. Samozřejmě může být vada, to se dá těžko posoudit. Já nemám sebemenší problém ani na 10m!
iPhone 15 Pro Max Natural Titan 256GB.
iPhone 13 Mini 128GB Red as reserved
MacBook Pro 16" 32GB RAM + 24GB GPU + 1TB SSD.
Mike-biker
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod R... 19. 3. 2008 15:22

Modul Evolve goTraxx používám s telefonem Nokia 6120 classic s aplikacemi:
- TomTom
- Nokia Sports Tracker
- Nokia Maps
- Google Maps
Vše funguje bez problémů.
R...
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radek.vas 22. 3. 2008 09:01

Chtel bych se zeptat jak ti to funguje, protoze ja to tady uz 2 hodiny zkousim a nejde mi to. Mam pocit jako by se nesparoval mobil s GPS modulem. Nicmene GPS mobil blika spravne, ale na mobilu ho nevidim jako pripojeny. Nevis co s tim?
radek.vas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ondras_ 28. 3. 2008 20:17

Můžete, prosím, někdo postnut .gpx s tracklogem o frq. 5Hz nejlépe z auta / motorky? Píšu software pro analýzu GPS tracklogů zejména z jízd na okruhu a zajímají mě potenciální přínosy a negativa 5Hz logu oproti běžnému 1Hz logu. Díky.
Ondras_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod manazerx 31. 3. 2008 18:05

Mám novú Nokiu E65 a chcem si kúpiť EVOLVE gTraxx, ale dostal som upozornenie, že k Nokii E61 nefunguje hlasová navigácia, resp. výrazne sa oneskoruje, čím sa stáva nepoužiteľná. Zvažoval som aj Nokiu LD-3W, ale všeobecne je EVOLVE gTraxx hodnotený lepšie. Má niekto skúsenosti, poradí?
manazerx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TFSi 31. 3. 2008 18:25

manazerx: asi jsem to nepochopil, ale mám za to, že když hlasová navigace na určitém telefonu nefunguje, tak to bude problém telefon->software a ne telefon->gpsmodul.
Jinak goTraxx je určitě lepší než LD-3W.
Vyměním ojetého pionýra za neojetou pionýrku. Zn.: ojedu sám
TFSi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod manazerx 31. 3. 2008 18:30

Ja len reagujem na informácie, ktoré som dostal o E61
manazerx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod R... 1. 4. 2008 12:47

Problém zpožďování hlasové navigace TomTom potvrzuji. Nicméne má velice jednoduché řešení: V nastavení "Předvolby hlasitosti" vypnout volbu "Navázat hlasitost na rychlost vozu". Pak všechno funguje ke bez problémů.
R...
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod manazerx 1. 4. 2008 13:31

Dík! Idem ho kúpiť!
manazerx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod velkejfrajer 1. 4. 2008 19:27

muzu se zeptat, tento modul ma baterku jako ty nokie BL5C?
Dale kdyz se nabiji pres usb, tak zaroven i naviguje?
a jeste vydrz teto navigace v hodinach? Diky
alcatel one touch db - nokia 6510 - sony ericsson t68i - sony ericsson t 310 - nokia 3650 - nokia n-gage - nokia 3650(znova) - siemens c35i - nokia 6310i (vice v servisu nez u me)
velkejfrajer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TFSi 1. 4. 2008 20:30

Ano, baterka je stejná jako BL5C
Ne, když se nabíjí, tak se vypne.
Výdrž > 20 hodin.
Vyměním ojetého pionýra za neojetou pionýrku. Zn.: ojedu sám
TFSi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod velkejfrajer 1. 4. 2008 20:49

Takze pokud bych jel na motorce a mel to pripojene k nabijecce, tak to nebude navigovat?
To je docela hloupe...
jinak dekuji za odpovedi
alcatel one touch db - nokia 6510 - sony ericsson t68i - sony ericsson t 310 - nokia 3650 - nokia n-gage - nokia 3650(znova) - siemens c35i - nokia 6310i (vice v servisu nez u me)
velkejfrajer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mike-biker 2. 4. 2008 08:21

Mě to teda přes nabíjení ze zapalovače fungovalo. Když se modul vybil, dal jsem ho nabíjet. Chvilku to trvalo, než se chytil, ale pak normálně fungoval! 8)
iPhone 15 Pro Max Natural Titan 256GB.
iPhone 13 Mini 128GB Red as reserved
MacBook Pro 16" 32GB RAM + 24GB GPU + 1TB SSD.
Mike-biker
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků