Problém s Nokia LD-4W

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pauky 2. 2. 2008 23:31

Dnes jsem zakoupil GPS modul LD-4W a bohužel mi vůbec nenaskočí Bluetooth, takže asi nezbývá nic jiného než reklamace?
pauky
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stedy 2. 2. 2008 23:44

Jak nenaskočí? Nejde spárovat?
stedy
Junior

Odeslat příspěvekod p@p@ t. 3. 2. 2008 12:04

Kontrolní otázka č.1 : máš na té své E51 zapnutý bluetooth :?:
Kontrolní otázka č.2 : máš-li zapnutý bluetooth, je nastaven jako viditelný pro ostatní přístroje :?:
Mám za to, že toto jsou dvě základní podmínky pro spárování s mobilem. Pominu-li ovšem zapnutý GPS modul(když ne nabitý, tak alespoň připojený na nabíječku - zkrátka fungující).
p@p@ t.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nokez 3. 2. 2008 23:55

Hlavně, jestli jsi dal na telefonu - nastavení BT "hledat zařízení BT", poté spárovat a zadat kód pro spárování (0000).

p@p@ t.: nemusí mít nastavenou viditelnost. BT GPS "nekouká, kouká telefon".
R.
Nokia E90 + 8GB SDHC + BH-604, Nokia N70 + 1GB, MDA Touch + 1GB, BT GPS i-tec 339
nokez
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p@p@ t. 4. 2. 2008 07:56

ok ok :D Už je to dlouho, co jsem je pároval. To ostatní + to Tvoje je nutnost. Jenom mám pocit, že si tu "vykecáváme pentli". Zakladatel vůbec nereaguje :|
p@p@ t.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pauky 4. 2. 2008 23:09

Omlouvám se za zpoždění. Bluetooth zapnutý mám, modul s tel. je spárovaný, ale nesvítí kontrolka Bluetooth na modulu a TT6 hlásí "chybí zařízení GPS". Přitom s vypůjčeným GPS modulem Navilock fungoval bez problémů.
pauky
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod p@p@ t. 5. 2. 2008 11:13

Tak to mám jedinou radu. Vyzkoušej svůj modul s jiným mobilem. Bude-li fungovat, chyba bude patrně "mezi židlí a klávesnicí". Nebude-li fungovat, možná bych uvažoval o návštěvě servisu.
p@p@ t.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pauky 25. 2. 2008 22:20

Sice to chvilku trvalo, ale vše vyřešeno v rámci záruky výměnou za jiný kus. Nyní vše OK! Už zbývá jen pořádně vyzkoušet! :)
pauky
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod p@p@ t. 26. 2. 2008 16:27

Občas bývá to nejjednodušší tím nejlepším :tleskani
Tak hodně zdaru při používání :wink:
p@p@ t.
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků