Poradíte s výběrem gps modulu k Nokii 6120 Classic?

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod wizard571 8. 8. 2007 22:21

Osobně , mně při procházení netu zaujaly tyto tři kousky:
Nokia LD-3W
EVOLVE iTRAXX (geocaching)
NAVILOCK BT-338

Poradíte s výběrem? Můžete i případně přidat další kandidáty. Cena by měla být 2000 - 2500Kč. Hlavní je aby to spolu fungovalo, bez nějakých problému, výpadků apod.
Hlavní účelem je geocaching - java aplikace zmiňované zde na fóru, do budoucna plánuji dokoupit i tomtom pro symbian pro použití v autě.
Možná již tuto Nokii někdo vlastní a nějaký modul má vyzkoušen - podělte se o zkušenosti.
wizard571
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mademan 9. 8. 2007 13:30

Nokia LD3W zarucuje asi najvacsiu kompatibilitu....
Sirf Star III, nevidim problem
Mademan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 9. 8. 2007 13:59

Používám LD-3W a po vypnutí statické navigace plná spokojenost, viz moje postřehy zde: http://nokiamania.mobilmania.cz/content/view/1359/
jannnn
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 9. 8. 2007 18:13

Jestli neplánuješ v nejbližší době výměnu telefonu, asi si kup LD-3W. S ní jsou problémy jen když ji chceš připojit k něčemu jinému než nokii (např k něčemu s WM).
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hlinda 27. 11. 2007 20:59

A co Evolve goTraxx k N6120? Prodava se kolem 1500,-
Hlinda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .mtn 28. 11. 2007 03:27

S n6120c pouzivam Evolve GoTraxx k maximalni spokojenosti. Overena bezproblemova funkcnost i s n73.

Vyhody:
- pouzitelny pro geocaching (neni nutne vypinat statickou navigaci)
- rychlejsi studeny start nez cokoliv se SiRF Star III
- vyssi citlivost ve ztizenych podminkach nez cokoliv se SiRF Star III
- nokia kompatibilni akumulator
- male rozmery
- cena

Nevyhody:
- pouzity levny plast
.mtn
Junior

Odeslat příspěvekod korenisko 28. 11. 2007 08:28

Používa niekto gps bt modul od B-speech 20C? Celkom praktická vec to vyzerá byť.
XPERIA L
korenisko
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zolee22 28. 11. 2007 19:59

[url]http://www.lacnepc.com/?vyrobok/evolve-gotraxx-bt-lomeno-gps-primac-51k

rozmyslam nad tymto modulom, plus mapovy soft, aky?ide mi o slovensko a vieden hlavne a samozrejme o cenu:)[/url]
zolee22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eLzyx 28. 11. 2007 20:16

kodl píše:Jestli neplánuješ v nejbližší době výměnu telefonu, asi si kup LD-3W. S ní jsou problémy jen když ji chceš připojit k něčemu jinému než nokii (např k něčemu s WM).
eLzyx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 28. 11. 2007 20:23

korenisko píše:Používa niekto gps bt modul od B-speech 20C? Celkom praktická vec to vyzerá byť.b/quote]


Ano, používám jej ... na limitaci slabé baterky jsem zatím nenarazil. Většinou když někam jedu, tak modul na chvíli připojím k pc přes miniusb - modul se dobije a po cestě mi zatím neklekl. Ale pro jistotu mám v autě vždy zapalovač-miniusb nabíječku (používám ji i k ostatním zařízením)
Citlivost - asi dobrá, mám modul připnutý ke klíčům u auta a při navigování jej neodepínám - zůstává poměrně dost schován pod spínací skřínkou (pokovené přední sklo nemám). Nikdy se mi zatím nestalo, že bych v navigaci (TomTom) oskočil na vedlejší ulici.
eLzyx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod korenisko 28. 11. 2007 22:20

Waaw, to je dobré. :-) . A ta batéria koľko má vydržať? Však som niekde čítal 9 hodín? či nie?
XPERIA L
korenisko
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků