SiRF Star IIe/LP nebo Sony CXD2951GA-2

Turistika, RDS-TMC, internetové mapy a další

Moderátor: Moderátoři Navigovat.cz

Odeslat příspěvekod Andrew_007 9. 6. 2007 16:26

Hodlám si pořídit bluetooth GPS modul a vzhledem k mému rozpočtu mám na výběr přístroje s těmito čipsety.Který je podle Vás lepší...?Použití je plánované v autě s mapovou navigací,občas možná i nějaká keška...

Doplnění: Oba moduly (čipsety) jsou 12-ti kanálové.

Děkuji za každou radu.
"Žádný učený z nebe nespadl"
Andrew_007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod |Mio| 9. 6. 2007 22:14

Pouzij vyhledavani na netu a najdi si Sirf III modul, urcite nebude drazsi nezli ty s chipsety ktere zminujes.

A kdyby, tech cca 200kc se vyplati.
"Nemam rad CENZURU = nemam rad De Funese"
Motto: "Heh pry pravidla fora, ale nikdo mi nezdeli ktere jsem porusil. Kam ten svet speje"
|Mio|
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jiří Kuruc 22. 6. 2007 15:23

Sony určitě nebrat, má potíže při kešování a jak vyplývá z tohoto testu (http://navigovat.mobilmania.cz/clanky/AR.asp?ARI=113248) má ještě horší příjem než sirf II. Osobně vlastním Sirf II a bohatě mi stačí, funguje perfektně i pro kešky. Být na vašem místě, určitě si připlatím za Sirf III (ale pozor - za model s deaktivovanou SN, nebo s možností deaktivace..)
Jiří Kuruc
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Andrew_007 23. 6. 2007 10:12

Děkuji za rady,
v průběhu měsíce jsem si samou nedočkavostí pořídil přijímač se Sirf II (ve výprodeji za cenu lehce převyšující 1050Kč, v balení byl i sw Dynavix Mobile 2005) a jsem s ním nadmíru spokojený.Zkoušel jsem ho v autě-bez problémů,v batohu při tůře-bez problémů a ještě ve vlaku,kde mě překvapil,že i při průjezdu celkem hustým lesem,kdy koruny stromů zasahovaly nad vagón a kryly výhled na oblohu měl stále zamčené čtyři satelity
"Žádný učený z nebe nespadl"
Andrew_007
Kolemjdoucí