Registrace mapy Topo Czech v1

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tonny69 3. 6. 2007 14:28

Můžete mi, prosím, poradit?
Koupil jsem si GPSMAP60 CSx.
Nainstaloval jsem z přiloženého instal. CD Trip Waypoint Manager.
Pak jsem chtěl nainstalovat zakoupenou mapu Topo Czech v1 - zadal jsem registrační číslo mapy a kontrolní kód ... a tím jsem skončil, bo po mě další krok vyžaduje zadání GPS Unit ID a ať jsem tam zadal cokoliv, ohlásí mi to "Unit ID má chybný formát".
V menu GPSky jsem žádné takové číslo neobjevil a ani nikde v programu Map Source.

Poraďte co s tím?
A jak a kde pak získám nějaký 25 místný případně 8 místný kód pro odemykání map?
Díky. Tonda
tonny69
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Honza_LT 3. 6. 2007 17:33

Honza_LT
Junior

Odeslat příspěvekod KOLEMJDOUCI 3. 6. 2007 18:26

Jo takto trestá Garmin zakazníky za to, že si jejich produkty koupily. Instalace nelegálních map je mnohem jednoduší.

Jinak to číslo vytáhne z přístroje MapSource (Pomůcky - Získání ID jednotky).

Dále postupovat dle UnlockWizardu.
KOLEMJDOUCI
Junior

Odeslat příspěvekod Radmin And 3. 6. 2007 18:59

KOLEMJDOUCI: Co to meles? To chci vedet jak das do garmin mapu topo czech v1, v1.2 nelegalne
Radmin And
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod KOLEMJDOUCI 3. 6. 2007 21:19

Je to snažší než ji odemknout v UnlokWizardu.
KOLEMJDOUCI
Junior

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 3. 6. 2007 22:22

To je nesmysl. Právě kvůli velmi dobré ochraně se mapy Garminu téměř nekopírují - ve srovnání s jinými navigacemi.

Nevím také, co je na odemknutí tak extrémně složitého - zadáte licenční číslo, kód a sériové číslo přístroje, získáte tím odemykací kód, který zadáte v MapSource. A je hotovo.

Tohle je operace na pár minut, když to děláte poprvé. Na pár desítek sekund, když jste to už někdy dělal.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOLEMJDOUCI 4. 6. 2007 09:26

Skutečnost je taková, že kůli vysokým cenám přístrojů u nás je lidi nakupují na e+bay (cena je poloviční až třetinová), no a při hledání češtiny pro svůj nový přístroj zpravidla narazí i na mapy.
KOLEMJDOUCI
Junior

Odeslat příspěvekod Radmin And 6. 6. 2007 18:48

Ty neznas garmin, ze?
Radmin And
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod KOLEMJDOUCI 7. 6. 2007 04:14

Pokud myslíš, že co ty neznáš nebo neumíš takto není možné je mě tě líto. Projdi si net a narazíš na spoustu zajímavých věcí. Mj nedávej tak na obdiv svou neznalost ;-)
KOLEMJDOUCI
Junior

Odeslat příspěvekod Radmin And 7. 6. 2007 06:26

Jo prosel a nasel kseftare, to je pro tebe vedomost? Tak potez.
Radmin And
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod KOLEMJDOUCI 7. 6. 2007 07:37

Tak nehledej kšeftaře, ale informace.
Je spousta lidí co se podělí o své zkušenosti a to nejen s org. sw Garminu, ale i s výrobou vlastních map a praktickýma zkušenostma
s hw, nebo výrobou doplňků.
Jediný komu to může vadit je flustrovanej prodejce Garminu v čehách.
KOLEMJDOUCI
Junior

Odeslat příspěvekod Radmin And 7. 6. 2007 09:04

Takze jen kecas od zacatku, protoze sem se nedozvedel jak dostat TOPO Czech v1.2 do garminu nelegalne? (bez kseftaru) :D

Ted tu neco meles o free mapach a informacich uzivatelu. Blbe poznamky si nech, ses vedle :D
Radmin And
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod cmon 7. 6. 2007 11:31

to Radmin And:

ad1: Co by si sa tak chcel dozvediet? Ak chces dostat Topo Czech do Garminu nelegalne, tak bez "kseftarov" sa nepohnes. To je fakt, na to vezmi jed.

ad2: Kazdy chce vsetko zadarmo, ale pritom nic na svete (co za nieco stoji) nie je zadarmo.

Ak nechces platit, tak si hladaj mapy do Garminu tu:
http://mapcenter.cgpsmapper.com/
cmon
Junior

Odeslat příspěvekod KOLEMJDOUCI 7. 6. 2007 12:39

To je těžké, více konkrétní na tomto foru už být nemohu. A jestli Ti nápověda nestačí tak je to Tvůj problém.
Časem se třeba naučíš lépe hledat informace.
Zatím se zdá, že Tě něco pořádně žere. ;-)
Každopádně faktem je, že zabespečení map Garminu není dokonalé a.přepis sw přístroje zvládne uživatel v domácích podmínkách.
Jinak by těžko sem proudilo tolik 76CSx a 60CSx z e-bay. No ajestli seš prodejce, nebo dovozce tak se s tím buď smíříš nebo se prispůsobíš.
KOLEMJDOUCI
Junior

Odeslat příspěvekod cmon 7. 6. 2007 13:30

canceled
Naposledy upravil cmon dne 12. 6. 2007 16:00, celkově upraveno 1
cmon
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron