GPS modul k MDA Compact II

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod samsanek 11. 5. 2007 15:56

Ahoj lidičky!!!
Prosím o radu ohledně koupě modulu k tomuto compactu. Slyšel jsem něco, že Nokia LD-3W je občas nestabilní nebo je horší to rozchodit. Není třeba lepší I-TEC 339? Nebo prosím vás, kteří máte tento compact o vlastní zkušenosti.
Děkuju. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
samsanek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 14. 5. 2007 10:32

Slyšel si dobře. Jestli cheš ke compaktu LD-3W, po koupi si naplánuj dovolenou na zprovoznění :-) Původně jsem si ji chtěl kupovat také (mám MDA Vario), ale jedna dobrá duše mě varovala. Nakonec jsem si koupil Haicom HT-406BT a jsem spokojen. Spárování naprosto bez problémů, jde vypnout statickou navigaci kvůli GC, bez problémů vydrží navigovat celý den, ... A v TESTU na navigovat.cz také nedopadl špatně. Moje rada je proto jasná Haicom od sunnysoftu
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Siemenja 15. 5. 2007 09:38

Ahoj já používám adpt AD500 a jede super :D
Siemenja
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cz_brumla 25. 5. 2007 12:26

ja jsem tradicni zastance evolve solar GPS modulu - bombova citlivost, slusny dosah, silene dlouha vydrz protoze krome vestavene baterie to ma jeste solarni clanek, proste sama pozitiva a socialni jistoty ;-)
cz_brumla
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kodl 25. 5. 2007 16:41

cz_brumla: Koukám, že si opravdu horlivý zastánce svého evolve :-) Jen sem zkopíruju co jsem psal ve vedlejším threadu :-)
Evolve je sice špička v autě, ale jestli ho chce někdo používat i pro GC, nastává problém s čipem. Viz výše zmíněný test. Nicméně možná udělá výrobce časem úpravu.v/quote]
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cz_brumla 25. 5. 2007 20:54

kodl píše:cz_brumla: Koukám, že si opravdu horlivý zastánce svého evolve :-) Jen sem zkopíruju co jsem psal ve vedlejším threadu :-)
:quote]Evolve je sice špička v autě, ale jestli ho chce někdo používat i pro GC, nastává problém s čipem. Viz výše zmíněný test. Nicméně možná udělá výrobce časem úpravu.v/quote]


do auta geocaching nepotrebujes - nicmene mam info ze tato uprava je fakt na poradu dne a uprade na geochaching bude u tohoto evolve mozny :tleskani
cz_brumla
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pates 27. 5. 2007 08:34

Upgrade nebude, bude upravená verze modulu :-(
pates
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků