Acer C530 vs. Mio P550

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod quino 26. 4. 2007 09:01

Rozhoduji se mezi těmito dvěma přístroji. Který byste doporučili a proč?
Použití: mp3 přehrávač, slovník, internet přes BT nebo WiFi, první pokusy s navigací
quino
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Budd 7. 5. 2007 13:02

Doporučil bych P550, mám ho a jsem moc spokojený, má výborně čitelný displej i na slunci a silný reproduktor; s Acerem jsem v minulosti měl spoustu starostí s reklamacemi a prý jsem nebyl vyjímkou (Acer n35).
Budd
Junior

Odeslat příspěvekod P800 7. 5. 2007 13:39

Od produktů ACER ruce pryč :pozor2 . Dokud jsou funkční, je to v pořádku, ale při první reklamaci v autorizovaném servisu začnete brát léky na uklidnění. Jsou to Vaše peníze..
P800
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomas.cb 7. 5. 2007 13:47

Já měl první své PDA Acer n30 a nemohl jsem si ho vynachválit...bezproblémový stroj,s bezvadným displejem a slušnou výbavičkou...(nedávno jsem ho prodal protože si chci koupit už něco novějšího-lepšího).
Jinak abych se dostal k předmětu Vašeho dotazu.
Myslím si že Mio P550 nebude pro Vás úplně nejvhodnější pokud ho chcete užívat "hlavně pro poslech MP3",protože je vybaven 2,5 Audio jackem, a na ten sehnat nějaká slušná sluchátka pro poslech hudby, je řekl bych "nadlidský výkon".
Mluvím z vlastní zkušenosti s N30tkou, která též byla vybavena též 2,5 jackem. Naštěstí jsem PDA moc nepoužíval pro přehrávání MP3 takže mi to ani moc nevadilo.
Ale pokud jste schopen překousnout tuto drobnost (2,5 audio jack), tak bych též doporučil MIO. Už jen proto že má mnohem lepší výkonnostní parametry a větší displej.
Cena je v podstatě stejná takže tu v úvahu ani brát nemusíme...

...takže na závěr já osobně bych si koupil MIO P550.
Jsem z Českých Budějovic, tak hádejte co piju...
tomas.cb
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spectorcz 11. 6. 2007 06:23

Viz problem s 2.5kou jackem....co takhle zajit do nejblizsiho kramu s elektro soucastkama a koupit si redukci 2.5 jack na 3.5 jack? naklady do 10Kc...
Martin
spectorcz
Junior

Odeslat příspěvekod tomas.cb 11. 6. 2007 11:51

Redukci jsem měl k Aceru N30 koupenou ale nedělalo to žádnou dobrotu...
Jsem z Českých Budějovic, tak hádejte co piju...
tomas.cb
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků