Test Bluetooth GPS přijímačů

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod wsx234 28. 2. 2007 10:36

ja mam uz dlhsie Navilock BT 338 (SiRF III, Bluetooth) a som s nim vcelku spokojny. Akurat niekedy mu dlhsie trva nabeh, hlavne pri zlej viditelnosti satelitov a pri zlom pocasi. Obcas mi skace vyska, a niekedy sa objavia naozaj nezmyselne hodnoty. Ale hlavne pri prechodoch okolo a cez budovy, kde je signal slabsi.
Mozno by mohli byt aj testy pri jasnej oblohe a pri zamracenej (snezenie/dazd), kedze to ma na signal vplyv.
wsx234
Junior

Odeslat příspěvekod tom-cz 28. 2. 2007 11:00

Jiří Kuruc"tTest při chůzi lesem a údolím - klidně můžeme, ale: v současné době jsou stromy holé, takže co se rušení týče, nic moc :-( //quote]

Doporučuji jehličnatý nebo dubový les :lol:

-quote="wsx234 píše:
ja mam uz dlhsie Navilock BT 338 (SiRF III, Bluetooth) a som s nim vcelku spokojny. Akurat niekedy mu dlhsie trva nabeh, hlavne pri zlej viditelnosti satelitov a pri zlom pocasi. Obcas mi skace vyska, a niekedy sa objavia naozaj nezmyselne hodnoty.


Při zatažené obloze (zvlášť v posledních dnech) trvá prvotní zjištění polohy o poznání déle než při slunečném počasí. Za vánice jsem to ještě nezkoušel. Mám PDA Mio P350 s integrovaným modulem (obdoba P550, akorát bez Bluetooth a WiFi), ale to je spíš obecný problém, který je daný GPS technologií.
tom-cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod landys 5. 4. 2007 15:31

Tak koukám, že už je ten test tady a ani by se nepochlubil, pacholek jeden :-)
[quote="Jiří Kuruc"tPro http://www.navigovat.cz a časopis Mobility chystáme test Bluetooth GPS přijímačů. Rádi bychom znali váš názor: které přijímače nabízené v současné době považujete za zajímavé? Které byste rádi viděli ve srovnávacím testu?

Děkujeme za vaše tipy :wink:t/quote]
BMW 535i LPG ;-)
Bel 945CZ v. 5.6
Parrot 3100 LCD
Yakumo Delta 300 GPS+TomTom 6.00,Dynavix,SmartMaps,iGo,...+Krusell
Nokia N80ie+TomTom 6.010+Krusell
landys
Junior

Odeslat příspěvekod kodl 5. 4. 2007 17:43

Také jsem ho četl. Vybíral jsem GPSku, tři dny jsem strávil pročítáním webu abych dohledal ty informace, které bylyuveřejněny v testu na jednom místě :-P
Nicméně jsem s výběrem spokojený a potrdil mi to i test - Mám HaiComa Ht-406BT. Jsem s ním spokojený. Nevšiml jsem si ani těch "přetahování" zatáček o nichž se píše v testu. Ale to asi bude tím, že nemám k dispozici přímé srovnání.
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků