Držák PDA na čelní sklo

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mirbx 2. 2. 2007 12:02

Ahoj, jaký byste mi poradili držák PDA na čelní sklo? Koupil jsem si Dicota Keeper - v domění, že je to jeden z nejlepších držáků a právě jsem ho dal do reklamace - špatně drží přísavka - sice nepadá ze skla, ale viklá se celé rameno a taky je vůle mezi husím krkem a přísavkou. Jinak ten konec, co drží PDA nemá chybu, ten je super. Bojím se ale, že mi reklamaci neuznají, tak už začínám shánět jiný držák. Co byste mi radili? Mám T-mobile MDA II. Díky za rady a postřehy.
mirbx
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod |Mio| 2. 2. 2007 12:09

Moje rada zni: Vykaslat se na drzaky na slo, akorat za to budou pokuty.
"Nemam rad CENZURU = nemam rad De Funese"
Motto: "Heh pry pravidla fora, ale nikdo mi nezdeli ktere jsem porusil. Kam ten svet speje"
|Mio|
Junior

Odeslat příspěvekod mirbx 2. 2. 2007 12:15

proc by za to byla pokuta? Ve vyhledu na silnici mi nebrani - stini mi cast vyhledu na predni kapotu, takze vse je v poho... Ale to tady neresime, resime to, jaky drzak koupit.
mirbx
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VelkýMachr 2. 2. 2007 14:28

Mám dobré zkušenosti s držákem Brodit + Pro Clip do střední mřížky klimatizace (prodej u nás např. Sunnysoft). Držáky jsou jednak napojitelné do "zapalovače" nebo i přímo zapojitelné (napevno) do el. instalace. Jakákoliv "přísavka" působí jako improvizace.
Navigace: NAVIGON 6.2 + POI Warner3; i-GO 8; TT 7.450; Route66; OziExplorer; Dynavix 7 v.2.3
CB: ELIX 77S; Sirio TURBO 1000 a mám doopravdy aktuální dopravní informace
VelkýMachr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido+ 2. 2. 2007 17:56

mirbx píše:Ahoj, jaký byste mi poradili držák PDA na čelní sklo? Koupil jsem si mb]Dicota Keeper[/b] - v domění, že je to jeden z nejlepších držáků a právě jsem ho dal do reklamace - špatně drží přísavka - sice nepadá ze skla, ale viklá se celé rameno a taky je vůle mezi husím krkem a přísavkou. Jinak ten konec, co drží PDA nemá chybu, ten je super. Bojím se ale, že mi reklamaci neuznají, tak už začínám shánět jiný držák.
Fido+
Expert
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků