Bezpečné uzamčení navigace v autě ?

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod KptBobr 31. 1. 2007 08:55

Už jste někdo řešil kvalitní řešení pro bezpečnou úschovu / uzamčení navigace typu TTGo, či jiné rozměrnější elektroniky (či zbraně) ve Vašem autě ?
Moc pěkné řešení je na :
http://www.maplin.co.uk/module.aspx?det ... #more_info
i když 50liber je docela dost, možná by to "české ručičky" uměli udělat za lepší penízky... :lol:
Nevíte o něčem podobném u nás ?
KptBobr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suvel 31. 1. 2007 09:07

To nemá cenu. U nás odnesou trezor i s autem :!:
suvel
Junior

Odeslat příspěvekod KptBobr 31. 1. 2007 09:28

takovou odpoved jsem cekal :(
Pokud nekdo bude chtit me auto ukrast, je zcela jedno, co v nem necham a to neresim. Asi jsi nepochopil podstatu dotazu a tohoto reseni.
Je spousta ruznych fetaku a podobnych hajzliku, kteri jak vidi v aute kabel ci drzak na cokoliv, snazi se tam dostat. Ne vzdy se me chce tahat navigaci apod. elektroniku sebou, a tak takovy uzamykatelny bezpecne pripevneny kovovy box by se v aute moc hodil. Videl jsem sveho casu v Jizni Africe u sveho kamarada neco podobneho v aute v kufru na bouchacku (a samozrejme i jine veci).
Tudy tedy ma otazka smerovala, takze podobne "duchaplne" odpovedi jsou mimo misu.
KptBobr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vilik 31. 1. 2007 16:02

Ona ta duchaplná odpověd ale vyjadřuje situaci u nás. Stačí nechat jen blbou igelitku na sedačce a je to...
Jestli jsem to dobře pochopil, tak ten výrobek je nějaký trezor, do kterého se navi zamkne. Opět použiji příklad. Tady se kradou celé bankomaty .......
Takže snad nejúčinější je chovat se nenápadně jak myška. Nenechávat nic viditelně v autě, včetně držáku. Jinak půjde okolo nějaký blbec, vezme cihlu a ....
I když je to kolikrát nepohodlné, tak v autě nenechávám nic. Alespoň tady v české kotlině. V zahraničí to občas risknu. Ale jak kde.
vilik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Driver 31. 1. 2007 16:15

U nas? Jedine vzit s sebou nebo dat nekam pod sedadlo. Jakmile tam zlodej neco uvidi, cokoliv, igelitku, cepici, cokoliv... ukradne to. Proste tady zijes v CR, tak se musis prizbusobit....

KptBobr: Ale do kufru od auto ti nikdo nevidi. To by napred to auto museli jen tak "na blind" otevřít. Potom by stejne vzali celej ten trezor, pokud by to tam nebylo zabetonovaný :D...

Naopak bych rekl, ze jeho odpoved je naprosto presna a vystizna a ze vubec neni mimo misu.
Das Auto
Driver
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luhal 1. 2. 2007 11:43

vilik píše:Ona ta duchaplná odpověd ale vyjadřuje situaci u nás. Stačí nechat jen blbou igelitku na sedačce a je to...
I když je to kolikrát nepohodlné, tak v autě nenechávám nic. Alespoň tady v české kotlině. V zahraničí to občas risknu. Ale jak kde.r/quote]

V Německu bez problémů v okolí Mnichova nechávám v autě všechno nainstalováno.
V Čechách mám také jedno bezpečné místo - firemní parkoviště :D
TomTom One, Media Center, 2GB
Nokia 6300, 2GB, Jabra BT135
Luhal
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido+ 1. 2. 2007 13:09

Driver píše:U nas? Jedine vzit s sebou nebo dat nekam pod sedadlo. Jakmile tam zlodej neco uvidi, cokoliv, igelitku, cepici, cokoliv... ukradne to. Proste tady zijes v CR, tak se musis prizbusobit....

KptBobr: Ale do kufru od auto ti nikdo nevidi. To by napred to auto museli jen tak "na blind" otevřít. Potom by stejne vzali celej ten trezor, pokud by to tam nebylo zabetonovaný :D...

Naopak bych rekl, ze jeho odpoved je naprosto presna a vystizna a ze vubec neni mimo misu.s/quote]

Presne. Ukradnou i zabahneny spinavy holinky s cenou nula a pritom rozflakaj okno.
Fido+
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Driver 1. 2. 2007 17:15

Luhal: v SRN to lidi nemaj tolik zapotrebi krast, kdyz tam maj nekolikanasobne vyssi zivotni uroven, platy...


Fido: Presne tak, znamejm takhle ukradli igelitku myslim se spinavym oblecenim :D, kterou meli ve favoritu na zadni sedacce.
Das Auto
Driver
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod copper 1. 2. 2007 20:09

Ja nechavam v aute navigaci natvrdo porad, zatim jeste nikdo nic.
Obrázek

Ted vazne, ne opravdu v CZ kdyz opoustet auto, tak jedine prazdne.
~ Carpe diem ~
copper
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KptBobr 1. 2. 2007 21:13

To Driver, vilik, suvel :
Chlapci, bud jste muj pocatecni prispevek pravdepodobne vubec necetli, nebo cetli spatne, a vubec jste nepochopili smysl me otazky.

Jasne jsem se vyjadril ke konkretnimu vyrobku, dal jsem tam na nej link, a pokud z Vas nekdo nerozumi anglictine, nebo alespon principu toho "trezorku". tak si prosim nechte sve duchaplnosti do jine diskuze.

Onen vyrobek neni urcen k montazi nekam na pristrojovku (jak to z Vasich odpovedi vypada :shock: ), nebo k polozeni na sedacku (?!), ale je to uzamykatelna kovova schranka-trezor, ktera se da vnitrkem prisroubovat nekam do kufru (tedy skryte). To znamena ze je skryta, prisroubovana ("zabetovana" jak nekdo vystihl) a bezpecna, pokud neukradnou cele auto. To me zcela vystacuje !

Nezakladal jsem tento thread, abych se dozvedel komu z Vas co kde ukradli, to me skutecne nezajima (zalozte si na to prosim sve vlakno), ani Vase uvahy, co se v Cesku vse krade - JASNE jsem napsal, ze me zajima, zda nekdo nevi (ci resil) o necem podobnem blize do Ceska (a mozna levnejsim).
KptBobr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod copper 1. 2. 2007 22:31

KptBobr, neco by tu bylo, mrkni -> sem. Akorat to upevneni pres to lanko se mi nezda moc bytelny.
~ Carpe diem ~
copper
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod duky 1. 2. 2007 22:50

bobrik - ono ked uz si das tu cestu do kufru, tak mas jedno ci to len tam tak hodis, alebo hodis do trezoru. tento trezor moze mat tak zmysel vo vnutri auta, hodis veci donho a ides prec.
a zmysel to mnoze mat zase len v nemecku, kde to potencialneho zlodeja moze odradit, ale nie tuna v bananove, teda CZ a SK. pretoze vsetko co je v kabine auta laka, ci je to trezor alebo igelitka, mas rozbite okno. nelaka to jedine skovane v kufri.....
duky
Junior

Odeslat příspěvekod KptBobr 1. 2. 2007 23:48

copper píše:KptBobr, neco by tu bylo, mrkni -> sem. Akorat to upevneni pres to lanko se mi nezda moc bytelny.


No, konecne to nekdo pochopil, diky za odkaz !
KptBobr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KptBobr 1. 2. 2007 23:50

duky píše:bobrik - ono ked uz si das tu cestu do kufru, tak mas jedno ci to len tam tak hodis, alebo hodis do trezoru. tento trezor moze mat tak zmysel vo vnutri auta, hodis veci donho a ides prec.
a zmysel to mnoze mat zase len v nemecku, kde to potencialneho zlodeja moze odradit, ale nie tuna v bananove, teda CZ a SK. pretoze vsetko co je v kabine auta laka, ci je to trezor alebo igelitka, mas rozbite okno. nelaka to jedine skovane v kufri.....


A dalsi, ktery neumi cesky, a opakuje stale dokolecka dokola jako kafemlejnek ! To uz jsem tak dlouho rozdeleni, nebo jses nejaky pubescent ? Opravdu nerozumis cesky, ze jsi nepochopil, na co se zde ptam ? Boze muj :mrgreen:
KptBobr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opicak666 2. 2. 2007 06:44

ja mam v aute toto:http://www.mars-svratka.cz/Katalog_vyrobku/K_Skoini_na_zbrani/k_skoini_na_zbrani.html
tu treti uni skrinku prisroubovanou pres podlahu v kufru. Akorat se zbranemi je problem, ze i kdys ji mas uzamcenou v podstate v trezoru pripevnenem ve vozidle , v pripade odcizeni to zakon resi jako odcizeni nezabezpecene zbrane se vsemi dusledky.
opicak666
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků