Jaké PDA pro navigaci?

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Black_Arrow_CZE 19. 10. 2006 07:31

Zdravim, rozhodl jsem se koupit si navigaci do auta a jako nejlepší řešení se mi zdá navigace v PDA, jelikož se dá využít i jinými způsoby než jen navigací... jako nejlepší řešení za poskytnutou cenu se mi zdá ASUS 636N. Můžu si taky koupit 632N, ale 636stka má Wi Fi a jelikož jsem více v Nizozemí než doma, využiju Wi Fi jako připojení k internetu (samozřejmě jestli to normálně jde a jen se nepletu), jelikož v NL je plno měst, kde je net zadara, či jen za babku (symbolická částka 2eura/měsíc za rychlost cca 1024-1600 kbps - v praxi zkoušeno na noteboku)... Moje otázky zní: jelikož jsem ještě neměl možnost vyzkoušet net v PDA, zajímalo by mě, jak to funguje? Za druhé, máte někdo zkušenosti s výše vypsanými PDA? a za třetí, pokud byste mi doporučili jiné PDA (co třeba použiváte vy) , napište mi jají parametry, zkušenosti, funkčnost atd... Cenu PDA - jsem ochoten dám max 11 000kč, vim není to moc,ale za tu cenu už se dá něco pořídit, ne?

Všem děkuji za odpovědi...
mam auto // mam mobil s GPS // mam notebook // mam počítač a baví mě vařit ;). Proto si myslím, že můžu trochu důstojně operovat ve fórech na: živě,autorevue,mobilmania,navigovat a šéfkuchař. Děkuji ;)
Black_Arrow_CZE
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Black_Arrow_CZE 19. 10. 2006 08:06

tak nespěte lidi :-)
mam auto // mam mobil s GPS // mam notebook // mam počítač a baví mě vařit ;). Proto si myslím, že můžu trochu důstojně operovat ve fórech na: živě,autorevue,mobilmania,navigovat a šéfkuchař. Děkuji ;)
Black_Arrow_CZE
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Yngwie 19. 10. 2006 19:29

No jestli chceš funkční navigaci za málo peněz, tak třeba iPaq 3970 - v bazaru nebo na ebay za levňocha.
What is the best? NOKIA is the best!
Nokia 720 NMT->6150->8210->3310->6210->6310i->6230->E60 & N95 + 2GB Kingston + Koss Porta Pro
Compaq iPAQ 3970 + Linux

Bavte se o Nokiích jen s Nokiisty :wink:

Symbian rulezz :wink:
Yngwie
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Black_Arrow_CZE 19. 10. 2006 20:44

radši bych ten asus, a pokud možno nový...
mam auto // mam mobil s GPS // mam notebook // mam počítač a baví mě vařit ;). Proto si myslím, že můžu trochu důstojně operovat ve fórech na: živě,autorevue,mobilmania,navigovat a šéfkuchař. Děkuji ;)
Black_Arrow_CZE
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Adam 24. 10. 2006 14:24

Dobrý den, chci se zeptat, Ipaq 3970 mám, ale ani tom tom , ani Igo se mi v něm nainstalovat nepodařilo. po zkopírování Cabů na kartu a pokliku na setup mi to hlásí, že setup.exe nelze nají, i když na kartě prokazatelně je...V čem dělám chybu? díky za radutomas.max.adam@allianz.cz
Tomáš Adam
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Yngwie 24. 10. 2006 16:23

Já teda nevím, ale já mám instal.exe, který spustím v PC a ono se to nainstaluje přes Active Sync.
What is the best? NOKIA is the best!
Nokia 720 NMT->6150->8210->3310->6210->6310i->6230->E60 & N95 + 2GB Kingston + Koss Porta Pro
Compaq iPAQ 3970 + Linux

Bavte se o Nokiích jen s Nokiisty :wink:

Symbian rulezz :wink:
Yngwie
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Storm8 25. 10. 2006 17:52

Já používám FS Pocket Loox N650 + Tom Tom 5 v ČR a UK. Zmíněné PDA sice neni v tvé cenové kategorii, ale za 11k asi seženeš slušný PDA (akorát asi bude bez SW, paměťové karty (potřebuješ minimálně 1GB, já mám 4 a je skoro plná, většina sou jenom mapy). Pak taky držák do auta a autonabíječku... je to holt všechno drahý. Jinak pokud se chceš především navigovat, PDA si nekupuj, fix trvá neskutečně dlouho snad na všech PDA a to je dost nepříjemný. Zase má ale spoustu jinejch funkcí, který buď využiješ, nebo ne - tak si to promysli předem. Myslim, že sunnysoft nabízí půjčení navigací, tak to bych doporučil, pujč si od nich na pár dní jak PDA tak samostatnou navigaci a uvidíš. Když už budeš vybírat PDA tak si taky zjisti jak má kvalitní anténu a příjem signálu, to je dost důležitý. Možná najdeš tady na fóru, nebo se podivej jinam, třeba http://www.ce4you.cz (Omlouvám se adminům za odkaz na konkurenční server, ale snažim se poradit)
200 v městě. 300 z místa.
Storm8
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků