Nokia 6280 a BT GPS

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Sibstr 29. 5. 2006 21:57

Má někdo zkušenosti s Nokií 6280 a Bluetooth GPS přijímačem? Podporuje 6280 Bluetooth serial port? Uvažuji o koupi N6280 a toto by mě celkem zajímalo, pač v dnešní době je spousta pěknejch navigačních aplikací v javě.
Dík za odpovědi.
Sibstr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Driver 29. 5. 2006 22:00

V jave to nema cenu, poradna navigace je jen pro symbian a WM...
Das Auto
Driver
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sibstr 29. 5. 2006 22:53

Driver píše:V jave to nema cenu, poradna navigace je jen pro symbian a WM...

Hmm tak s tím si dovolím nesouhlasit, navigace v javě umí uplně naprosto to stejný co navigace v symbianu a widlích! Mám celkem bohaté zkušenosti s navigací v javě, symbianu i ve widlích. Ze zkušenosti můžu říct že nejlepší navigace jsou pro widle, simbian a java jsou na tom naprosto stejně. Pokud znáš nějeké funkce které symbian a widle uměj a java ne, tak je napiš, já o nich teda nevim, java zvládá naprosto všechno :wink:
Mě de jenom o to jestli se umí 6280 spojit přes Bluetooth s GPS přijímačem a korektně s nim fungovat. Nic víc, kvalitních java aplikací pro navigaci mám dost :wink:
Sibstr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos1407 30. 5. 2006 07:06

Aj Benq - Siemens sa EL71
sa chvali touto funkciou,teda javou,ktoru tam dal uz vyrobca.Myslite,ze by tam strcil nejaky sit?
Milos1407
Junior

Odeslat příspěvekod zlieva 30. 5. 2006 07:34

Chcem Ťa poprosiť o zoznam tých JAVA aplikácii pre GPS. Niečo málo som našiel, ale píšeš že ich je pomerne dosť veľa, rád by som sa na nich pozrel a vyskúšal. Inač si myslím že ten telefón by nemal mať problémy s BT GPS modulom. Najlepšie keby si si to v predajni sám vyskúšal. Ahoj
zlieva
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sibstr 30. 5. 2006 16:25

zlieva píše:Chcem Ťa poprosiť o zoznam tých JAVA aplikácii pre GPS. Niečo málo som našiel, ale píšeš že ich je pomerne dosť veľa, rád by som sa na nich pozrel a vyskúšal. Inač si myslím že ten telefón by nemal mať problémy s BT GPS modulom. Najlepšie keby si si to v predajni sám vyskúšal. Ahoja/quote]

Např:
Spot - en
SpotViewer - en
odGPS - en
J2N - cz
GPSka - cz (SXG75)
Sibstr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jiri.peterka 4. 6. 2006 23:06

Sibstr píše:
Driver píše:V jave to nema cenu, poradna navigace je jen pro symbian a WM...

Hmm tak s tím si dovolím nesouhlasit, navigace v javě umí uplně naprosto to stejný co navigace v symbianu a widlích! Mám celkem bohaté zkušenosti s navigací v javě, symbianu i ve widlích. Ze zkušenosti můžu říct že nejlepší navigace jsou pro widle, simbian a java jsou na tom naprosto stejně. Pokud znáš nějeké funkce které symbian a widle uměj a java ne, tak je napiš, já o nich teda nevim, java zvládá naprosto všechno :wink:
Mě de jenom o to jestli se umí 6280 spojit přes Bluetooth s GPS přijímačem a korektně s nim fungovat. Nic víc, kvalitních java aplikací pro navigaci mám dost :wink:a/quote]


Ano, funguje bez problemu
jiri.peterka
Junior

Odeslat příspěvekod playmaker 4. 7. 2006 12:04

Sibstr píše:Např:
Spot - en
SpotViewer - en
odGPS - en
J2N - cz
GPSka - cz (SXG75))/quote]

A který z nich je nejlepší? A mapy k tomu jaké? A nějaké nové, v češtině, asi nejsou, co?
Díky
playmaker
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků