Navigace Sygic

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kopacek 1. 2. 2008 13:54

Již skoro měsíc koluje "nová" navigace od bratislavské firmy Sygic. Je to téměř identický klon TomToma ale s aktuálními mapami od TeleAtlasu.
Navigace je dostupná v neuvěřitelné škále pro Symbian, PDA, WinXP, PND navigace s WinCE a dokonce i zabudované autonavigace. Finální verze pro Symbian má být dostupná po 15. únoru. Software umí pracovat i s vntiřním GPS chipem zařízení (E90, N95, kaiser,...).
Základní hrubé informace lze najít na adrese autorů:
http://www.sygic.com/
První a velmi zevrubná recenze v polštině je zde:
http://www.pdaclub.pl/view.php?news_id=13383
(zde se software jmenuje NavRoadMap, ale jde pouze o jiné obchodní označení sotwaru Sygic).
Software vypadá poměrně nadějně a pokud TomTom odstoupí z trhu softwarových navigací, tak např. pro Symbian to bude jedna z mála možných alternativ.
Po téměř mesíční komunikaci s autory se mně podařilo vypátrat i oficiálního prodejce, kterým je (zatím) i pro ČR polská firma NavRoad:
http://www.navroad.pl/english/index.php
Zatím zde ale naleznete pouze informace o zabudovaných navigacích se softwarem Sygic, informace o ostatních platformách budou postupně doplněny.
Manuál pro verzi pro PDA (Sygic Drive, pro Symbian se to jmenuje Sygic Mobile) lze nalézt zde:
http://www.sygic.com/manuals/manual_en.html
htc TyTN II Kaiser, Nokia E90
kopacek
Junior

Odeslat příspěvekod Reesha 1. 2. 2008 18:15

Sygic pouzivam asi cca tyden a muzu rict ze je to hodne povedena navigace. Pokryti po CR velice dobre(Teleatlas) akorat se jim moc nepovedla hlasova navigace, ael jinak super! Myslim ze TomTom s Garminem ma vyznamnou konkurenci. Pouzivam verzi pro Symbian.
Reesha
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepasv 6. 2. 2008 19:08

Můžu se zeptat, kde jste ho sehnali? Na jejich stránkách jsem byl, přiznám se, že anglicky moc neumím, když jsem dal stáhnutí, chtělo to vyplnit nějaké údaje, jméno, email atd, to jsem udělal, pak tam naskočilo, že děkují a do dvou pracovních dnů se ozve nějaký jejich člověk, hodilo mě to zpět na úvodní stránku a opět....
Na obrázcích, které tam mají to vypadalo slušně, chtěl jsem vyzkoušet....
pepasv
Junior

Odeslat příspěvekod Reesha 6. 2. 2008 19:16

Zatim koluje jen betaverze. Finalni by mela byt v dohledne dobe. Jestli mas zajem posli SZ.
Reesha
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bmxrmx 23. 2. 2008 01:05

Final uz rozhodne je, taky ji pouzivam a souhlasim s tim, ze je to velice povedena aplikace.Mapy kvalitni, nove, ale pokulhava hlasova navigace tedy alespon CZ verze. Jinak very good. Rychla, prijemna, dobre se ovladajici, dobre mapy (TeleAtlas).
bmxrmx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Reesha 23. 2. 2008 07:05

Final je? Zkus mi kdyztak poslat SZ, kde ho najdu :nenapadne Jinak Sygic ma byt predstaven na Cebitu.
Reesha
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bmxrmx 23. 2. 2008 10:38

Ted jsem trosku znejistel, ale n, myslim ze to je final. Tedy mluvim o verzi 7.528. Coz nemyslim ze je nejaka beta
bmxrmx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod frizi 25. 2. 2008 08:32

no final to urcite este neni. konecne je vylepsena aj hlasova navigacia (ziadne sekanie). predstavena bude podla vsetkeho o tyzden na cebite.
Naposledy upravil frizi dne 12. 3. 2008 18:35, celkově upraveno 1
frizi
Junior

Odeslat příspěvekod bmxrmx 25. 2. 2008 19:24

v dusledku je to jedno, hlavne ze funguje a mapy jsou aktualni. Az bude final, samozrejme bude lip
bmxrmx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dobrman_jirka 17. 2. 2012 23:01

Mam dotaz nevite nekdo jestli je Sygic kompatibilni s SW pro telefony Nokia Belle. Jelikoz po instalaci SW nokia Belle jsem Sygic musel instalovat znovu (rovnou novejsi verzi) a stale se mi to bud uplne zasekne ze musim vypnout telefon a nebo vyhodi hlasku nespecifikovatelna chyba. Predem dekuji pripadnou odpoved prosim na jiri_dvorak_axa@email.cz diky J
Dobrman_jirka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Miuan 9. 3. 2012 10:46

Me by taky neco zajimalo, stahnul jsem si trial verzi (android) na tyden, a nechce mi to zobrazit trasy delsi nez asi 1000 km, vzdy to napise: neni mozne pocitat trasu. dosazen limit tras (4)

a tak me zajima zda to ostatnim u plne verze funguje, protoze potom by to pro me nemelo vyznam kupovat.

diky
Miuan
Junior

Odeslat příspěvekod Pecuch 4. 10. 2012 21:58

Sygic mám, teď novou verzi pro Android 4.0. Pokud má o ni někdo z Brna zájem, ozvěte se. R.
2016 Ford Mondeo 2.0 TDCi
2014 Honda Integra 750
2006 Yamaha FZ1 Fazer
Pecuch
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KodlKT 15. 10. 2012 17:13

Jde rozchodit dopravní zpravodajství? Případně jak? Díky
KodlKT
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Henry74 15. 10. 2012 19:07

Používám tuto navigaci na Iphonu 4s a je pro mě naprosto dostačující. Plnohodnotně se může srovnávat např. s TomTomem nebo Navigonem, akorát s tím rozdílem, že je o polovinu levnější. Lze do ní nahrát i vlastní POI vč. rychlostních radarů, kamer, bodů zájmů apod. Již při zapnutí mi Sygic nabídl registaci a po jejím vyplnění mi online poskytuje i veškeré dopravní situace na trase a v případě nějakých problémů mi i sám najde náhradní trasu :-)
Henry74
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Charlieman 16. 10. 2012 10:09

KodlKT píše:Jde rozchodit dopravní zpravodajství? Případně jak? Díky


Sygic ma addon Real Time Traffic co je doplnok k navigacii. Da sa zakupit na stranke (CR 10 EUR/Rok, Europa 20 Eur/rok.

Potom len treba ist do menu a cez pripojenie sa pripojit na svoj mail ktory si pouzil pri kupe
Charlieman
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků