Navigační soft, který obsahuje čísla popisné.

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dave84 29. 10. 2007 23:43

Mám MDA Vario III a potřeboval bych nějaký navigační software pro WM 6, vůbec se v tom nevyznám, ale co bych rád je podrobnost map až do čísel popisných, měl jsem N95 a ty mapy co tam byly, tak byly jen do ulic a to mi bylo málo.
Jak je tedy na tom Tom Tom nebo iGo, nebo existuje něco podobného s podrobností map do čísel popisných a ještě bych byl rád, kdyby měla navigace body zájmů, jak u N95(Teleatlas), to znamená restaurace, bankomaty apod.
To znamená moje požadavky na navigační software.
1,navigování na ůroveň čísel popisných, min. větší města
2,body zájmů
3,podrobná mapa ČR stačí
4,aktuálnost map( jsem z ostravy a měli by otvírat dálnici,takže už aby tam byla)
Jaký tedy program?Předem dík za dotazy
Mpx 220(vau),SE D750i,LG Chocolate,Sharp GX29,N95 sand(vau),LG Shine,Nokia 8600 Luna,MDA Vario III,
dave84
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 30. 10. 2007 01:59

Jestli se nepletu, vše co požaduješ (čp u větších měst) nabízí jak iGO, tak TomTom.
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Krokodýl 30. 10. 2007 22:17

Pokrytí map jak pro Igo tak TomTom jsou natom velmi obdobně. Pro ČR to bude ještě chvíli trvat než budou popísná čísla ve všech obcích.
Krokodýl
Junior

Odeslat příspěvekod Jiří Kuruc 1. 11. 2007 20:45

Ono jak TomTom, tak iGo využívají mapy teleatlasu, takže ty mapy (jedná-li se o stejnou verzi) jsou totožné. Čísla popisná u všech měst asi jen tak brzy nebudou...
Jiří Kuruc
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bagy11 14. 12. 2007 14:20

ETEN ,SPV a MDA su vlastne PDA Ak mas instalacnu kartu igo alebo Miomap pre PDA tak neni ziadny problem okamzite si nainstalovat do mobilu GPS navigaciu. Funguje 100% s mapovym podkladom IGO alebo mio Full Europe aj s popisnymi cislami aj v malych mestach Upozornujem ze TomTom ma problem s popisnymi cislami resp ich nema ani vo vacsich mestach . IGO alebo Mio to obsahuje maju aj dobry Balkan.
bagy11
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků