GPS modul Navicore

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kubahucek 10. 9. 2007 17:31

Chtěl bych se zeptat jestli někdo nemáte zkušenosti s GPS modulem od Navicoru. Líbí se mi jeho rozměry. Chtěl bych ho používat s HTC Touch. Zajímalo by mě jak je na to s výdrží a jaký je v porovnání třeba s GPS modulem od Nokie. Děkuji za každou odpověď
kubahucek
Junior

Odeslat příspěvekod Murda 10. 9. 2007 21:10

S GPS Navicore mám velice dobré zkušenosti. Používám jej již půl roku a to jak v autě, tak spíše při pěší turistice po městech a to jak v ČR tak v zahraničí. V mobilním telefonu mám mapové podklady také od Navicore a funguje to bezvadně :tleskani.
GPS Navicore má úžasnou citlivost, nemám problém s navigováním když je třeba uvnitř kaslíku v autě nebo v tašce, batohu apod. Co se týká výdrže záleží na době zapnutí jak často a jak dlouho jej budeš používat. Při běžném způsobu použití (cca 3 hod. denně je výdrž bez nabití cca 1 týden) je to ale dáno podmínkami příjmu. Co se týká modulu od Nokie, nemám žádné zkušenosti. Možná si stačí přečíst recenze na tento modul. Já si je četl a modul jsem nekoupil. Je to však věc každého jedince co si pořídí :pozor2 .
Murda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod navibok 13. 9. 2007 11:04

já ho mám taky a taky spokojenost,nosím ho na klíčích,rozměrově super.Co se týče výdrže,tak jsme ho použil nejdéle asi 5 hodin a vydržel...Papírově má tuším napsáno 8 hodin,což je na tak malý modul super...Citlivost je doopravdy dobrá,já jen když ho nemám pod sklem v autě nebo je třeba v kapse ho nechám chytit satelity a pak ho uložím,pak už většinou signál nepustí...Důvodem ke koupi byl rozměr,nechtěl jsem něco velikého.Osobně jsem hodně spokojenej.
HTC HD2
navibok
Junior

Odeslat příspěvekod hebertp 20. 9. 2007 00:49

ahoj kamarádi prosím vás potřebuji poradit.: mám N73 a dokoupil jsem si navicore a neumím nastavit pro pěší nebo cyklistiku a nevím jestli to v tom je nebo mám něco přikoupit
hebertp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Papi 20. 9. 2007 06:52

Zeptám se asi blbě: lze tento modul používat na nokii 6280 ???
Tady http://www.aaamobil.cz/detail/10694/nok ... l-cee-2007
je uvedena podpora, ale nejsem si jistý ....., jesli to jde skutečně připojit k telefonům bez Symbiánu.
Nokia 3330 -> Nokia 6280->Nokia 6500 slide(4 GB)
Papi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod duo79 20. 9. 2007 08:36

Hm...no ja neviem, nie som nejaky expert, ale podla toho co viem, by som malo fungovat iba na mobiloch so Symbianom - N a E rady u Nokii...skus sa na to spytat na nokia podpore - cislo na webe.
duo79
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod glider 21. 9. 2007 14:52

maju tam chybu.......podporuje to iba S60 :arrow: Symbian
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků