TomTom na symbianu obecně

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod martin63 6. 9. 2007 18:10

Ahoj, mám dotaz ohledně TomToma na symbianových nokiích. Zajímalo by mě, zda funguje bez vyjímky na všech. A jak je to s mapama a samotnou aplikací TomTom Mobile. Mapy jsou stejné pro všechny typy mobilů ale samotného TTa si musim sehnat zvlášť na každy typ telefonu, kvůli velikosti displeje, rozvržení... Je to tak nebo se mýlím? Díky moc
martin63
Junior

Odeslat příspěvekod Policak 6. 9. 2007 19:26

Velikost ani rozlišení s tím nemají nic společného. Podstatné je jen jestli je to 2nd nebo 3rd generace, případně komunikátor.
Podpis....to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Policak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martin63 6. 9. 2007 19:31

2nd nebo 3rd generace čeho myslíš? Mobilu, symbianu? Jsem v tom začátečník tak sorry :-)
martin63
Junior

Odeslat příspěvekod Policak 6. 9. 2007 20:18

Symbianu, samozřejmě.
Podpis....to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Policak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Murda 6. 9. 2007 20:53

Podívej se ještě na jiný druh map než je TomTom. Já např. používám mapy Navicore Evrope multiplatform, kde je celá západní i východní Evropa včetně ČR. Mapa je bezešvá a tak je možné plánování bez přepínání map. Myslím si, že Navicore je mnohem lepší než je TT pro Symbian. Má mnoho funkcí pro používání, které jsou velké +. Je to věcí názoru, já ale posuzuji dle toho, že TT jsem v telefonu měl a přešel jsem na Navicore a myslím si, že jsem udělal dobře. TT používám, ale v GO 910.
Murda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod navibok 10. 9. 2007 11:15

Mám taky Navicore v E60 a taky spokojenost.Mapy jsou taky od Teleatlasu,takže pokrytí by mělo být stejné.Já jsme si koupil jen ČR a východní Evropu/Polsko,Maďarsko,Slovensko/ a stálo to 3000 i s GPS modulem.Modul je tak malej,že ho nosím na klíčích.
HTC HD2
navibok
Junior

Odeslat příspěvekod Bossák 24. 9. 2007 20:59

zdravim, mam Tomtom6 na symbianu nejde mi fukce navigování na psanou šířku a délku.Ta funkce se jmenuje asi "šířka délka" prostě na ní nejde kliknout...poradíte mi? dík
Bossák
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 25. 9. 2007 10:09

Nejde to.
m.a.x.i.m.u.s
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků