Padání iGO 2006

Softwarový TomTom, iGo, OziExplorer, TourNavigator, SmartMaps

Moderátor: Moderátoři Navigovat.cz

Odeslat příspěvekod mafioso 20. 2. 2007 23:09

Po nainstalování iGO 2006 všechno funguje normálně, ale po několikátém spuštění, vždy když chci vybrat POI, nebo zadávám nový POI z mapy, celá aplikace se ukončí a WM chtějí odesílat hlášení o chybě. Zatím jsem nepřišel na to, co tenhle proces spouští, možná nějaká položka v konfiguraci, což by se ale stát nemělo. Pomalu začínám tenhle software proklínat, i když jinak by se mi docela líbil. Kromě toho, vždy po spuštění a ukončení iGO, se mi změní nastavení osvětlení displeje na vypnutí po 1 minutě, což mě štve, protože chci mít displej stále zapnutý. Nesetkal se s tím někdo? Mám Asus A 636N a WM 5.
mafioso
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dedi 22. 2. 2007 12:20

V igo mas nastavene pouzit osvetlenie pristroja? a potom nastav v pristroji podsvietenie furt zap. a mas legalne igo? mozno sa stala chyba pri instalacii cracku.
dedi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod panot 24. 2. 2007 00:59

Možná máš nainstalovanou verzi iGO 2006 SE beta. Měl jsem verzi z 11.1.2007 a ta mi padala taky. Vrátil jsem se k verzi z 20.12.2006 a ta šlape jako hodinky. iGO je jinak nejlepší, tedy podle mých zkušenností, jen už ty mapky by mohli aktualizovat. Už mě nebaví jezdit po trávě :roll:
panot
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MichaelJackie.S 24. 2. 2007 10:25

panot píše:jen už ty mapky by mohli aktualizovat. Už mě nebaví jezdit po trávě :roll:l/quote]
Tak tohle mě moc pobavilo :tleskani
MichaelJackie.S
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dedi 24. 2. 2007 11:18

Po trave alebo ides na trave. ale nie. Ukazuje ti sipka ze ides na trave? a mas zapnutu funkciu prilepit k ceste?
dedi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod panot 24. 2. 2007 20:32

Zřejmě si mě nepochopil přesně. Je spousta nových úseků a ty ještě v mapě nejsou zakreslený. Ovládat iGO umím :roll: .Tu trávu ber jako ironii :pozor2 .
panot
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martinsip 24. 2. 2007 21:18

To jako mapy verze 12/2006 nenjsou aktualizovány a jsou stejné jako 1/2006 ?
Mám 1/2006 a dnes se mi stalo na STOPce, že navigace ukázala hlavní. Nová silnice tam přibyla na na jaře 2006.
martinsip
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod panot 24. 2. 2007 22:52

Nevím kdy byly mapy naposledy aktualizovány, ale určitě vím, že mezitím stihli postavit nějaké silnice navíc a tak to zase tak čerstvý update nebude :oboze. Zřejmě na jaře se dají očekávat nějaké novější mapy s vydáním verze iGO 2007
panot
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kmoda 14. 3. 2007 07:15

Navigační SW IGO 2006 ukazuje i hlavní a vedlejší silnici?A co třeba jednosměrky,pěší zóny a tak?
Kmoda
Kolemjdoucí