nejde nainstalovat TomTom Navigator!

Softwarový TomTom, iGo, OziExplorer, TourNavigator, SmartMaps

Moderátor: Moderátoři Navigovat.cz

Odeslat příspěvekod IvanP 3. 9. 2006 12:22

Mám MDA Compact II (Windows Mobile 5.0, s kartou 2GB) a legální TomTom Navigator 5.0, ale TomTom mi nejde nainstalovat - instalační aplikace (TomTom Setup z CD TomTom Application) vždy spadne - zkoušel jsem to na stolním PC (Windows Xp Pro CZ SP2) i na notebooku (Windows 2K CZ) vždy pod účtem administrator (a spuštěným ActiveSync a připojeným mobilem) ale po potvrzení obrazovky se seznamem instalovaných aplikací TomTom Setup vždy spadne, ve Win XP nahlásí "V aplikaci TomTom Setup Application došlo k problému a je třeba ji zavřít". ve Win 2K nahlásí "TomTom Setup generoval chyby..." postupoval jsem dle přiloženého návodu, zkoušel jsem Active Sync 4.10 i verzi 4.20 (nejnovější), mobil byl vždy připojen, zkoušel jsem i instalovat z harddisku (CD jsem nakopíroval na hardidsk), nic z toho nepomohlo. Podobným postupem už jsem nainstaloval bez problému spoustu aplikací.
Poradí někdo co dělat?
IvanP
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 4. 9. 2006 22:20

To je nepříjemné chování. Vyzkoušel bych ještě další počítače. Potom třeba zkusil instalaci na čisté PDA.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Zelych 4. 9. 2006 23:37

Já bych zkusil ještě prolézt to CD, a v adresáři App by měli být přímo CABy, tak ty bych nakopíroval třeba na kartu, a zkusil nainstalovat v MDA!
Samsung Galaxy Note II & Nokia Lumia 520
Citroen Xsara Picasso 2.0 HDi 2002
Zelych
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Bofc.tifoso 5. 9. 2006 11:15

Jestli jde to MDA nějak natvrdo restartovat tak bych to zkusil pak postupovat přesně podle návodu...bo tam stačí trochu něco zrobit jinak a už to nejde...
Bofc.tifoso
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JoHN73132 5. 9. 2006 14:55

Mě se tohle přesně taky stalo když jsem instaloval TomTomy na Vario - a řešil jsem to stějně jak říka Zelych - soubory ttn.cab a tomtom.cab (ja je měl ve složce pocketpc) jsem hodil a nainstaloval v MDA.
JoHN73132
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod IvanP 6. 9. 2006 10:56

všem děkuji za rady. Problém byl ve špatné kompatibilitě Navigator 5.10 s Windows Mobile 5.0, stačilo tedy ze stránek TomTom stáhnout upgrade (instalačky) na verzi 5.21.
IvanP
Kolemjdoucí