GPS navigace na mobilu SE K750i

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Yngwie 26. 8. 2006 13:11

Jiný kraj, jiný mrav :-)
What is the best? NOKIA is the best!
Nokia 720 NMT->6150->8210->3310->6210->6310i->6230->E60 & N95 + 2GB Kingston + Koss Porta Pro
Compaq iPAQ 3970 + Linux

Bavte se o Nokiích jen s Nokiisty :wink:

Symbian rulezz :wink:
Yngwie
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mobilama 26. 8. 2006 13:13

ale mapy a navigacie vsade fukncne a to je tu najdolezitejsie!!! :))
mobilama
Junior

Odeslat příspěvekod yety 30. 8. 2006 17:56

Zvládá I GO také režim 3D? :hm
yety
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yety 24. 9. 2006 09:41

Znáte někdo někoho kdo by umněl napsat "jednoduchý" program v Javě "GPS kompas".Zadávala by se tam např.: výchozí pozice; nabo při navigaci souřadnice nalezené na mapě portálu "seznam.cz" .
A pomocí těchto souřadnic zadané do mobilu a za pomocí nějakého softu ve spolupráci s kompasovou ružicí nebo popř. hlasovou navigací tě dovést k cíli? :hm
yety
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod niverin 24. 9. 2006 10:52

m.a.x.i.m.u.s píše:A existuje nějaká java navigace, která se nebude nikde připojovat a bude fungovat jako třeba TomTom bez dalších výdajů za GPRS? :hm /quote]

Můj názor je, že nejlepší navigace v Javě pro telefony bez OS je Mobitrack, který je v poslední verzi 1.8 poměrně propracovaný.
Odkaz zde http://www.unteh.com/products/mobitrack/.
Mám ten program odzkoušený na K750i a K800i s Bluetooth GPS modulem ITEC BT-339 (stojí asi 2800 Kč) a funguje skvěle. Asi největší výhodou je možnost načítat mapy z paměťové karty.
niverin
Junior

Odeslat příspěvekod yety 3. 10. 2006 20:43

mi raději ani nepřipomínejte.Je to ***** ,protože pořád mi nafukuje RAMku.
Zapnu a mám k dispozici cca 25Mb a po chvíli to píše "nedostatek paměti" a pak už kvuli tomu nejde ani ovladač od BT v PDA : :cry:
yety
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlk_ 12. 10. 2006 10:49

moemntalne pracujem na softiku ktory by mal byt jednoduchy, aj ked nebude konkurovat profesionalnym komercnym softom, ale ked kto vie :) zatial to ma nejake zakladne funkcie, ale este to chce vela testovania, hlavne s roznymi gps prijimacmi, a telefonmi (mozte mi pomoct), aktualne to ladim len na k750.
urcite to treba vyskusat!
http://vlkgps.bielyvlk.sk/
vlk_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod yety 19. 10. 2006 16:07

Vyzkoušel jsem to a není to vůbec špatný. Chtělo by to asi přizpůsobit trošku programu jako je" Bike GPS" nebo "odGPS" a nebo "mobitrack". Myslím, že základem by mněl být kompas s pohyblivou ružicí a nebo střelkou, která se otáčí směrem k nastavenému cíli ( souřadnicím cíle) a pokud není cíl nastaven tak alespoň světové strany a možnost odeslat jednoduše SMS polohy kde se právě nacházím. Dejte vedet až něco budete mít na SE K750 . Rád vyzkouším a odpovím.Sháním jaké koliv programy pro navigaci. Pěkný by byl screen (engeen) jako je letecký kompas z 2. světové války.
Vlastním GPS Nokia LD-3W Držím palce. :tleskani

vlk_:
Vyzkoušel jsem to a není to vůbec špatný. Chtělo by to asi přizpůsobit trošku programu jako je" Bike GPS" nebo "odGPS" a nebo "mobitrack". Myslím, že základem by mněl být kompas s pohyblivou ružicí a nebo střelkou, která se otáčí směrem k nastavenému cíli ( souřadnicím cíle) a pokud není cíl nastaven tak alespoň světové strany a možnost odeslat jednoduše SMS polohy kde se právě nacházím. Dejte vedet až něco budete mít na SE K750 . Rád vyzkouším a odpovím.Sháním jaké koliv programy pro navigaci. Pěkný by byl screen (engeen) jako je letecký kompas z 2. světové války.
Vlastním GPS Nokia LD-3W Držím palce.
yety
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlk_ 23. 10. 2006 19:14

som dal novsiu verziu, aj ked vnej vela nepribudlo je zcela prerobene pripojovanie na gps, je to podstatne lepsie a uz by to nemalo vypadavat. navyse tam pripudolo zobrazenie satelitov a ich sily signalu.
mnohe vlastnosti ktore spominal yety planujem doplnit, len to chce dost vela casu, pisem to len ked mam nejaky cas po veceroch :)
tak do navigovania
http://vlkgps.bielyvlk.sk/
vlk_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod yety 25. 10. 2006 19:33

už jsem si to sosnul do founu.Hned to prubnu a později dám message.
:-P
yety
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod olan 31. 10. 2006 21:21

Už jste to někdo zkoušel na 6230i ?? Mně to tam nechodilo, ale nevím zda je to tím že jsem špatně spároval zařízení, nebo aplikace je jenom pro SE. Jinak to ale vypadá moc dobře.
olan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vlk_ 31. 10. 2006 23:37

olan:
no vzhladom nato, ze nemam moznost to ostestovat s inymi telefonmi, tak neviem, ale su tam nejake veci ktore by sa nokii nemuslei pacit (napriklad blokovanie setrica na ericssonoch) .. ale spojit by sa minimalne mohol, no vyskusaj ci gps funguje s inymi programami a potom daj vediet. myslim ze by nemal byt velky problem to prisposobit pre nokie. vacsi problem asi bude so siemensami.
vlk_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Krokodýl 1. 11. 2006 09:39

Tak jsem sice majitelem symbianovského telefonu Nokia, ale testnul jsem to. Spárování s modulem Nokia LD-3W proběhlo bez potíží. Jsem ale v práci za 1,5m silnými zdmi a ještě utopený ve dvoře, takže signál veškerý žádný. Odpoledne testnu i v provozu.
Krokodýl
Junior

Odeslat příspěvekod yety 6. 11. 2006 17:12

Je to stále lepší a lepší. Jen tak dál.Zkusil jsem taky jeden sw pro Java telefony pro můj (SE K750i) GPSJ www.gpsj.eu a není vůbec špatnej. Je to ale jenom trial. Ale pro inspiraci to není k zahození. :hm
yety
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mihals 10. 11. 2006 13:59

ja sem si koupil plnou verzi a neni to spatny. jen tomu vazne chybi import a export dat :hm . zatim je GPSJ nejlepsi, ale MobiTrack mi neda spat a asi do nej casem pujdu :)
www.mihals.eu
mihals
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků