Hlasy pro OVI maps

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Mischelinka.OK 15. 5. 2010 10:32

Ahojky, dají se už sehnat nějaké hlasy pro OVI mapy? Např. Mrázek, Liška, Ostravák atd.? Zatím se mi nedaří najít...
Také bych se přidala k tvoření, ale neumím anglicky a neznám povely, který by byly třeba sehnat :-[
Alcatel wap -> Nokia 3310 -> Nokia 3510i -> Nokia 6230 -> Nokia 5800 -> Samsung galaxy S III NEO -> LG G6
Mischelinka.OK
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 15. 5. 2010 16:11

Hlas Ostravak vytvořila skupina nadšenců, obětovala tomu čas a peníze za nahrávající studio pro jiný navigační program. jestli bys ráda Ostravaka na svoji Ovi, kontaktuj mě SZ a já ti pošlu kontakt na tvůrce hlasu. Mužeš jim přispět nějakou částku a třeba tak Ostravaka do Ovi dostat tím, že urychlíš jeho výrobu pro Ovi. nějaké cz hlasy jsou, poptej se http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.ph ... a+naviguje
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mischelinka.OK 16. 5. 2010 13:13

Hrála jsem se s navigací s Vodafone internetem na skok a za 4 dny mě to stálo 13O kč :/ vždy jsem si myslela, že když už mám mapy v telefonu, nebude se telefon při každém hledání města připojovat k NETu :/ jak to tedy je???
Alcatel wap -> Nokia 3310 -> Nokia 3510i -> Nokia 6230 -> Nokia 5800 -> Samsung galaxy S III NEO -> LG G6
Mischelinka.OK
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 16. 5. 2010 13:33

to je nemilé. to já nevím, snad se zde objeví nějaký nokyjář. pro další pokusy a aby se tak nestávalo, zinvalidni (dej nějaký nesmysl), v telefonu, někde v nastavení připojení k síti interent, zinvalidni parametr APN/PŘÍSTUPOVÝ BOD. pravděpodobně tam máš <internet> nebo <ointernet>, tak pro tyto pokusy tamnej nějaký nesmysl, např. <zzzinternet>, aby jsi nezapomněla, co tam bylo puvodně.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mischelinka.OK 16. 5. 2010 13:46

Dá se zvolit nepřipojovat, internet, wap a nebo MMS, dala jsem ofline, ale v tom případě mi to nenajde žádné město, kam bych potřebovala jet :oops:
Alcatel wap -> Nokia 3310 -> Nokia 3510i -> Nokia 6230 -> Nokia 5800 -> Samsung galaxy S III NEO -> LG G6
Mischelinka.OK
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod all in one 16. 5. 2010 13:49

Je třeba jít do nastaveni a tam zrušit výběr "Asistované GPS", která si při startu navigace, a zřejmě i při provozu, tahá data o poloze družic ze serveru, pro rychlejší výpočet polohy. Nechte vybrané pouze "Integrované GPS".
Pokud nepoužíváte internet, tak si ho zablokujte, výsledek bude stejný.
Města to najde i při off-line, jinak máte špatně - nebo vůbec nemáte nahrané mapy. Ty se dají nahrát též off-line přes PC. Vše je v manuálu. Pak nepotřebujete při provozu GPS žádné připojení.
Začněte třeba zde:
http://www.alza.cz/Publish.asp?idpm=2301
nebo zde:
http://www.nokia.cz/sluzby-a-aplikace/ovi-mapy
all in one
Junior

Odeslat příspěvekod Mischelinka.OK 17. 5. 2010 19:10

Mám N5800 a v nastavení navigace nic o GPS modulu apod. není :-[

Stáhla jsem a nainstalovala do telefonu OVI mapy, to nestačí na hledání měst offline? :-[
Alcatel wap -> Nokia 3310 -> Nokia 3510i -> Nokia 6230 -> Nokia 5800 -> Samsung galaxy S III NEO -> LG G6
Mischelinka.OK
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod all in one 17. 5. 2010 19:35

Běžte sem:
http://www.mobilplanet.cz/mobily/eshop/ ... load#anch1
stáhněte si manuál a tam od str. 65 je popis jak nastavit GPS. Speciálně se podívejte na str. 67-8 a nechte zapnuté pouze Integrované GPS, ostatní vypnout (nezaškrtnout - alespoň u mé Nokie).
Po stažení map by mělo jít vyhledávání měst. Alespoň mě to funguje a to včetně vyhledávání podle ulice a čísla domu.
all in one
Junior

Odeslat příspěvekod Marek.P 7. 7. 2010 11:16

Mluv pravdu a tak zmateš a uvedeš do rozpaků své odpůrce.
Marek.P
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků