GPS v Nokia E66?

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod fkabl 14. 9. 2009 15:01

Mám operátora T-mobile. Koupil jsem si nový telefon Nokia E66 (od T-mobilu), která má GPS. V telefonu by měla být na 3 měsíce zdarma plná verze od NOKIA MAPY. Pokoušel jsem se ji rozchodit, lokalizuje mě, najde souřadnice, ale není schopna naplánovat a zahájit trasu - pořád hlásí, že hledá GPS spojení. Návod docela nepřehledný. Má někdo konkrétní zkušenost, jak pracovat s GPS v tomto telefonu bez připojení k internetu - bez placení? A co to bude umět, až vlná verze na 3 měsíce skončí? Díky. fkabl@post.cz
fkabl
Junior

Odeslat příspěvekod vilik 14. 9. 2009 15:14

fkabl píše:Má někdo konkrétní zkušenost, jak pracovat s GPS v tomto telefonu bez připojení k internetu - bez placení?

V tom bude právě ten problém, protož pokud je mě známo, Nokia Mapy jedou přes GPRS, takže funkce bez připojení asi nepůjde. A nejspíš ti nejde z toho samého důvodu ani teď.
vilik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 15. 9. 2009 14:36

Prý placené nokia mapy umí navigovat a tvoje tří měsíční verze je právě plná bezplatná zkušební na omezenou dobu. Mapy lze prý skrz obslužný program natáhnout i do mobilu, takže lze si vybrat zda používat datové spojení nebo ne. Po skončení zkušební doby nepůjde navigovat. Zobrazit polohu a prohlížet mapu ano. Navigace se platí v podobě paušálu na různé doby. Obecně nokia navigace nepatří mezi nejlepší. Počkej na nějakého nokyjáre:-) bude vědět přesněji. Já nokyju nemám:-)
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SAKULPOL 15. 9. 2009 21:17

Ahoj

pokud nekdo nevi nezna presne informace tak proc sem pise??? je to na vilik 14. 9. 2009 16:14

Od kdy potrebuje navice Nokia byt pripojena k internetu?? muze me to nekdo vysvetlit?

pokud mas mapove podklady ulozene na pamet karte tak nejni potreba aby se navigace pripojovala k internetu, jetli je nemas tak si je stahni na www.nokia.cz nebo maps.nokia.com tam je i nova verze aplikace OVI maps 3.0 navigace je lepsi a podrobnejsi mapy do E66 se daji nainstalovat a pouzit 3 mesicni licenci

Mas tu licenci aktivovanou?? nejsem si jistej jestli operator tam tu licenci ma, licence se dafa do ofiko prodeje operator ma jine vyhody tak ma telefony orezane.

Kdyz nebudes met licenci tak te navigace nebude navigovat mapu ale budes met stale

Pokud ti MT nenajde polohu?? poprve to trva dlouho treba i 10min tak to nech nekde na volnem miste mimo budovu
SAKULPOL
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ogyn 17. 10. 2009 11:22

Dle mé zkušenosti,potřebuje Nokia víc času k vyhledání družic,a také otevřený prostor, jak píše SAKULPOL nech jí delší dobu v otevřeném protoru,až ti u ikonky satelitu přestane blikat žlutá čárka a naskočí několik zelených čárek.
Ogyn
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků