Java navigace - Wisepilot, NAv4all, Amaze

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Peťass 10. 10. 2009 22:37

Amaze je anglicky, ale je to naprosto triviální angličtina. I pro laika myslím naučitelný za chvíli...
Jinak 50 MB na měsíc stačí bohatě.
Peťass
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod srnec111 12. 10. 2009 08:05

snad máš pravdu snad to zvládnu ted jeste u LG GT vyresit icq a asi do nej pujdu :-D
srnec111
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas Jiricny 13. 10. 2009 04:38

Peťass píše:Svoji polohu jde nastavit ručně, pokud se zadá v settings no gps. Ale to nebude řešení tvého problému..


To jo, spíš jsem to zkoušel jako kontrolu nainastalované mapy. V nastavení no gps jsem mapu měl, ale při nastavení interního gps modulu se to nehne... prozatím odkládám, uvidím jak třeba v budoucnu s novější verzí. Zatím mi běhá AmAzee a bez problémů...
Lukas Jiricny
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Garcia82 14. 10. 2009 18:53

Lukas Jiricny:

kedze ti nepise "NO DATA" tak to znamena ze mas mapu OK... pokial sa chces pohybovat po mape tak si naskor oddial pohlad "zoom je 9 a #" a otom sipkami prejsi na stat ktory mas v mapach... ono ta defaultne zobrazuje tam kde mapu "nemas".. trosku je to divne... ale ak ti rychlo nacita GPS tak ta sam hodi na poziciu kde si...



wetravel pouzivam na SE W995.. nieje sice najlepsi na pouzivanie a ma este dlhu cestu pred sebou ale vyvoj ide dopredu... uz tu mame verziu RC31 aj ked este s privlastkom Experimental..

moje + a - programu

+
rychly vyvoj programu
offline mapy
jednoduche ovladanie
podpora touch screen
trasovanie a ukladanie do GPX
aktualne mapy tvorene uzivatelmi z OpenStreetMap

-
obcas zle prepocitavanie trasy - mimo dialnic
obcas prilis dlhe prepocitavanie novej trasy
pri navigovani je trhany prechod mapy
malo informacii na hlavnom displeji
mnozstvo mensich chyb
Garcia82
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod orthank 28. 10. 2009 09:58

Ahoj....
Prosím o radu....používam na svojom mobile navigáciu Wetravel a všetko frčí tak ako má-....len vôbec netuším ako to je s nahraním viacerých máp...ako mám vytvoriť zložku Map keď tam chcem nahrať aj českú aj slovenskú mapu, aby to prechádzalo postupne keď budem cestovať napríklad z ČR na slovensko....?
orthank
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drto 30. 10. 2009 14:25

dve mapy tam naraz nespustis. musis si najskor zvolit cesku a po prechode cez hranice si zvolis slovensku a pokracujes do ciela ;-)
drto
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod srnec111 4. 11. 2009 16:38

tak jsem si snažil nainstalovat Amaze stahl jsem si z . http://www.amazegps.com java aplikaci na mobil LG GT500, ale když to chci nainstalovat do mobilu (jak přes pc tak i přimo v mobilu přes wap) tak to napise aplikace se nezdarila muze te mi nekdo pomoci predem dekuji
srnec111
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod srnec111 4. 11. 2009 18:48

tak jsem ještě zkoušel ten trawel, ale nikde nemuzu najit ty moznosti 8 a 9 asi jsem na toto blbý ale nechápu to ja tam takové moznosti nemam :grr: :grr: :grr:
srnec111
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Shidoshi 6. 11. 2009 13:43

já jsem si Amaze stáhl pak nakopíroval do mobilu a pokusil se nainstalovat ale bez uspěchu.
Tak jsem si AMAZE stáhl tak, že jsem si vlezl na internet přímo z mobilu a vložil stránku http://www.amazegps.com/wap.php do prohlížeče. Pak jsem dal stáhnout vybral mobil a šlo to. Instalace taky v pohodě ale už mě to asi tak 45 minut sosá soubory se zvukem.. Stahuje se právěvě 155 a nebere to konce. tak doporučuju instalovat a spustit když jste připojení přes wifi :)
Shidoshi
Junior

Odeslat příspěvekod srnec111 6. 11. 2009 21:28

tak jsem to toto taky zkousel a opet autorizace se nezdarila jestli je to telefonem nebo nastavenim nevim protoze nekteré java hry mi to udelaji taky tak jestli je to v nastaveni tak mi poradte prosim jsem bezradny mam LG GT 500 snad to tam nejak spolenymi silami dostaneme :-[
srnec111
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Shidoshi 9. 11. 2009 08:32

hmm tak to nevím . mám arenu
Shidoshi
Junior

Odeslat příspěvekod srnec111 9. 11. 2009 09:50

Snad tu bude někdo kdo by mi uměl pomoci
srnec111
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myruš 20. 11. 2009 00:18

Ahoj, potřebuju malinkou informaci :-) Nainstalovala jsem si úspěšně nav4all, ale když zadám, že chci navigovat, tak mi to zamrzne na obrazovce s proužkem -"čeká se na GPS" . Mohl by mi někdo z vás už zkušených uživatelů poradit, co po mne ta věc chce? :-) předem díky.
myruš
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Platič 20. 11. 2009 02:12

Nav4all nenašel modul GPS ale věří, že by mohl být někde poblíž, tak čeká.
Platič
Junior

Odeslat příspěvekod Peťass 20. 11. 2009 17:19

myruš: Pokud máš gps přímo v mobilu, tak dej v nastavení gps LAPI advanced. Zřejmě máš nastaveno gps přes bluetooth, a tak ho aplikace pořád hledá...
Peťass
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků