Jak stáhnout Nokia Map Loader

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kaja.kaspar 13. 6. 2008 17:00

Ahoj,

snažím se stáhnout Nokia Maps Loader z http://www.nokia.cz/link?cid=PLAIN_TEXT_993424, chci si stáhnout Nokia Maps Loadr ale nejde mi to stáhnout. Vždy se po kliknutí na "Stáhnout" objeví licenční podmínky, dám "Close" a tím to končí. :grr: Proboha funguje to vůbec někomu? Díky.
In scientio veritas
kaja.kaspar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod navibok 15. 6. 2008 20:32

klikni na accept atd,pak ti to bude fungovat...
HTC HD2
navibok
Junior

Odeslat příspěvekod vpe 16. 8. 2010 18:02

existuje ještě oficiální link na Nokia Map Loader? Momentálně ve verzi 3.x, vyskytuje se všemožně, jen ne na stránkách Nokie...

Může někdo poslat link na stránky Nokie?

ps: Ta jejich příšerná Ovi Suite (která jej má patrně nahrazovat) - to mám stahovat všechny státy po jednom?
vpe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 24. 10. 2010 18:49

Neni pravda,v Ovi Suite je moznost stahnout celou Evropu naraz.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gumajz 7. 4. 2011 16:32

A poradil by jsi mi jak ??? Mám Ovi Suite, a přes něj jen mapy po kouskách. Na to nemám čas, ani chuť. Nehledě na to, že fakt nevím, jak aktualizovat mapy. Protože tam mám celou Evropu, a 4GB kartu. Takže je vždy musím vymazat a nahrát nové. Nokia to má těžce nedomyšlené. Protože místo, aby mapy přepsala, tak začne ječet, že je tam na další mapy málo místa. A ovi suite má zmatené ovladání. Nejsem začátečník s počítači, ale tohle vymyslel fakt blb...Vše by se dalo rozdýchat, ale to, že mi aplikace neoznámí, že jsou nové mapy, a když už objevím, že jsou tak proč nemůže fungovat jako spousta jiných programů. Oznámí, že je k dispozici aktualizace, dáme nainstalovat, on při tom vezme pryč starou verzi a nainstaluje novou, nebo starou přepíše...Sorry, nějak jsem se rozepsal...
Windows 10 Pro, Chrome, Xiaomi Redmi Note 4 CZ LTE Global, Moovit, Mapy.cz, Here WeGo, Octavia II.combi 1.9TDi, 77kW, HF Parrot MKi9000
Gumajz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 8. 4. 2011 19:25

Naštěstí klasická Nokia PC Suite je dále podporovaná, poslední verze je z 2011 a stahovat umí celé světadíly naráz via starý Map Loader (2008).

Verze map mi ukazuje 1.25.114
vpe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gumajz 9. 4. 2011 00:37

Není, jakmile E52 připojím, začne mi PC suite tvrdit, že není kompatibilní s mým typem mobilu a že mám nainstalovat OVI Suite. No nic, Měl jsem E52 rok (záruka 2roky), a místo radosti jsem byl jen neustále naštvaný. Uložené zprávy se nedají přepisovat, takže si své zprávy nelze uložit. Uložit se dají pouze ty, které obdržíte, ale upravit se také nedají. Při každém přepsání uložené zprávy abych si poslal sám sobě sms. Uložit zprávy lze jen do konceptů, ale já jsem byl zvyklý mít v mobilu třeba 30 zpráv rozdělených do složek, kde jsem měl objednávky atd. Takže mít bez ladu a skladu 40 sms nelze....Pak tyto problémy s mapami, pak mi začal mobil tvrdit, že je plná paměť ať něco vymažu z /:C. Ale co mám vymazat už se zjistit nedá. Nemám tam ani videa, ani obrázky, veškeré tóny na kartě, a na web lezu přes Operu už od začátku. Takže milá Nokie jde dnes do bazaru, ať se se s ní trápí někdo jiný. A je to poslední Nokie kterou jsem měl. Předesílám, že jsem do včerejška byl opravdu zarytý Nokiář. E52 byl první mobil se Symbianem, a také poslední. Radši si koupím jakoukoliv Korejskou s....u, jen když bude fungovat normálně...
Windows 10 Pro, Chrome, Xiaomi Redmi Note 4 CZ LTE Global, Moovit, Mapy.cz, Here WeGo, Octavia II.combi 1.9TDi, 77kW, HF Parrot MKi9000
Gumajz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 9. 4. 2011 10:55

Ale je KOMPATIBILNÍ, VŽDYŤ TO OBDEN POUŽÍVÁM, proveď hard reset telefonu trojhmatem (asi si do něj něco pcsuite nainstalovala:-)

Mapy - při problému s rozpoznáním v Map loaderu - smazat na kartě:
\cities\*
\qf
a spustit Map Loader znova.

maily a SMSky, když jsou na pam.kartě, by mohly být v
\private\1000484b\Mail2\

když si je přetáhneš do PC, pak si je můžeš v PC editovat tuším i na disku jako plain text a pak by to mohlo jít přetáhnout zpátky, ale asi jen přes "starý" PC Suite.

Aneboi zkusit http://betalabs.nokia.com/apps/nokia-ovi-suite-beta

Jinak nevím o mobilu, který by dovolil to, co umí Celltrack s FieldTestem dohromady (vybrat si, na jakou bts se připojíš), současně podporoval HSUPA, microUSB, GPS, a hlavně VoIP (2 kanály), jen mi chybí docking a anténní konektor (tento mi chybí i u iPhone4)...

A na korejci půjde udělat 6way konference?

http://nds1.nokia.com/files/support/global/phones/software/Nokia_PC_Suite_cze_web.exe

poslední je PC Suite 7.1.60.0

Řešení připojení počítače:
verze 10.50.2.0

Ovladač Nokia Connectivity Cable Driver:
Verze 7.1.36.0

Operační systém:
Microsoft Windows 7 32bitová verze, Service Pack 1
Jazyk: čeština
Jazyk pro aplikace nepoužívající Unicode: Čeština

Zjištěné internetové prohlížeče:
- Microsoft Internet Explorer 9.0 (Výchozí prohlížeč)
- Mozilla Firefox

Zjištěné sady Bluetooth:
- Microsoft (Verze: 6.1.7600, Sestavení: 16385)
vpe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gumajz 14. 4. 2011 14:03

Neřeš to, ve složce privat nic nemám, já chci mít v mobilu své složky a v nich svoje věci. A teď je mám..Už jsem ji prodal, pořídil Samsunga a mám svatý klid. Vše funguje k mé naprosté spokojenost....A nejsem začátečník, ale jsou věci, které fakt nepotřebuji. Třeba 6 way konferenci...A to, k jaké BTS se chci zeregistrovat, to fakt pro mne také není důležité...Pro mne je důležité to, aby byly veškeré věci, co používám(i mobil), uživatelsky přívětivé...Jsem hračička, ale chci aby mi šetřily čas, a ne aby mi ho jako E52 komplikovaly...
Windows 10 Pro, Chrome, Xiaomi Redmi Note 4 CZ LTE Global, Moovit, Mapy.cz, Here WeGo, Octavia II.combi 1.9TDi, 77kW, HF Parrot MKi9000
Gumajz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 14. 4. 2011 23:56

Jestli má samsung navigaci zdarma, tak to jsem nevěděl :-)
vpe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 16. 4. 2011 13:00

Mimochodem, do složky private uvidíš JEN pokud vyndáš kartu, v mobilu do ní není přístup...

Samsung mám dualsim, bez OS, není špatný, ale pro mě jsou stěžejní věci, co má Nokia...

Mimochodem -

Uložené zprávy se nedají přepisovat, takže si své zprávy nelze uložit. Uložit se dají pouze ty, které obdržíte, ale upravit se také nedají. Při každém přepsání uložené zprávy abych si poslal sám sobě sms. Uložit zprávy lze jen do konceptů, ale já jsem byl zvyklý mít v mobilu třeba 30 zpráv rozdělených do složek, kde jsem měl objednávky atd. Takže mít bez ladu a skladu 40 sms nelze....


to jsem nepochopil, doručené zprávy přepisovat? Jak a proč? Když dáš Poslat Dál, tak tu doručenou/odeslanou zprávu můžeš normálně editovat a poslat dál tak, jako u emailu .-))

V konceptech si můžeš nadto vytvořit své podsložky a tam naládovat co je libo... Já SMS moc neposílám, spíše vůbec či přes tu PC SUITE. Nač taky, když mám bránu a v mobilu emaily a Fring a Skype, a hlavně vestavěného VoIP klienta, který používám jako plnohodnotný nativní VoIP SIP WiFi telefon-klient v kanceláři (jde i na 3G)...

A běžné věci jako čtení zpráv, syntéza jmen volajících, hlasové vytáčení, aktivace funkcí hlasem (vše česky), tohle umí samsung? Jaký model? Na VoIP a HSPA data 10,5Mbit se raději neptám...

E52 mobil má mouchy (málo paměti, když spustím 2 browsery, tak někdy padnou), takže si rád nechám doporučit lepší, ale obávám se, že to bude vždy kompromis a to velký...
vpe
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků