Obecný návod pro aktivaci HLASOVÉ navigace na N82

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod D.U.K.E. 24. 5. 2008 20:39

Zdravím všechny,

předem podotýkám, že jsem cca 2 hodiny zpět prohledával celý internet, ale nic použitelného jsem k tomuto tématu nenašel.

Ptám se tedy, jak na nokii n82 zprovoznit hlasovou navigaci. zkoušel jsem to přes menu v aplikaci Nokia Maps, ale připojení vždy spadne a to i přesto, že jinak bezproblému přes AP Vodafone live! wapuju, datuju, atd.

Nejlépe, kdyby tu byl nějaký uživatel, co přímo N82 má a zprovoznil to, nehci využívat žádne TomTomy, Garminy nebo Route 66, prostě si chci jen zakoupit tu hlasovku, ale z nepochopitelného důvodu mi to nejde.

Jinak mám Nokia mapy ve verzi 1.

DĚKUJI
D.U.K.E.
Junior

Odeslat příspěvekod SAKULPOL 24. 5. 2008 22:37

Ahoj
kde ti to presne spadne? ta aplikace, dostanes se aspon do menicka kde se vybiraji licence pro jake staty to chces?

pokud ne tak tu aplikaci preinstaluj bud stejnou verzi nebo si stahni novou 2.0 melo by to jed
jsou tam moznosti pripojeni pres klasicke gprs nebo muzes pres Wifinu aspon nezplatis za data
SAKULPOL
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zekon 25. 5. 2008 05:52

Já žádný problém neměl, ale připojuji se přes AP internet (T-Mobile). Dle mého to nebere WAP. Zkus se připojit přes AP internet, jestli ani pak, tak nevím.
Možná ti pomůže kouknout sem nebo sem.
R.
Zekon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.U.K.E. 25. 5. 2008 13:36

vypíše to vždy chybu připojení, zkusím teda AP pro internet....slyšel jsem, že jde koupit nějaká licence v Electroworldu, nevíte k tomu někdo něco bližšího?
D.U.K.E.
Junior

Odeslat příspěvekod Zekon 25. 5. 2008 13:44

Jestli se ještě dá nevím, ale určitě před čtrnácti dny dala. Jinak pár licencí na tři roky se dá ještě na internetu sehnat.
R.
Zekon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SAKULPOL 25. 5. 2008 15:42

Ahoj
jo licence na 3 roky klidne koupis vsude co jsem videl electroW esi jsi s Brna tak i v Nokii maji 3 rocni licence a pojede ti i na nove verzi Map 2,0 na nu

Zkus to jak ti radi Zekon aplikace pres Wap nepojede jen internet profil nebo pres Wifi
SAKULPOL
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin1990 26. 11. 2008 22:41

Ahoj,

nyní navíc dobrá zpráva. Nokia na konci roku zveřejní nové mapové podklady a prý se má jednat o nejlepší mapy pro Česko vůbec... Tak jsem moooc zvědavý, s čím se vytáhnou :tleskani
Martin1990
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků