navigon 7110 aktivni reality wiev

O přenosných navigacích Navigon, případně softwaru stejné značky

Moderátor: Moderátoři Navigovat.cz

Odeslat příspěvekod miromen4 20. 6. 2008 19:32

Koupil jsem si tuto navigaci a jsem sni spokojen až nato že v nastaveni nelze aktivovat funkci reality wiev ikdyž je na kartě obsažena mapy mam nejnovějši tzn 2008 Q2.Jde oto že v tom nastaveni nelze zvolit jestli tuto funkci aktivovat nebo ne jako u jinych funkci.Neměl jsem ještě možnost s touto navigaci jet někde kde by se tato funkce mohla zobrazit a ani jsem neměl zapojenou tmc antenu ktera by mohla relity aktivovot.Takže poradi mi někdo jak aktivovat reality wiev?
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kodll 20. 6. 2008 21:16

U této navigace se reality wiev aktivuje samo,nezapína se v nastavení,proto tam i tahle položka není zvýrazněná pro aktivaci a deaktivaci,odzkoušeno na D1 i na D2 ;-)
kodll
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod miromen4 20. 6. 2008 21:43

Diky moc za odpověd.Jinak jak jste vy spokojen s navigaci?
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kodll 20. 6. 2008 22:53

Mám s ní najeto asi 3000km a na pohodu,pro mou potřebu plně dostačující,zkoušel jsem i Garmina s TT a Navigon mi vyhovuje nejlíp,pravda je že u každé navigace se musí i malinko přemýšlet,žádná není všemocná :-) troufám si tvrdit,že po aktualizaci map bude v poměru cena výkon jedna z nej,né žeby byly mapy špatné,jezdit se s nima dá dobře a do cíle přivede vždy ale co je dneska na 100% :-)
kodll
Kolemjdoucí