Italská, Kladno

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 11. 9. 2011 22:14

Ulici Italskou GPS: 50°7'52.927"N, 14°6'56.011"E mezi oběma parkovišti trvale uzavřete, byla z ní vytvořena pěší zóna.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gumajz 12. 9. 2011 08:47

Jestli dobře chápu, tak před domem zrušili ulici a tím pádem i parkování ???
No, to z nich musí mít obyvatelé ulice "velikou radost"...Na sídlištích chybí každé místečko. Mám na Kladně známé, a vždy na tomto sídlišti byl s parkováním problém. Chvíli jsem u nich před léty bydlel, a nerad vzpomínám na to, když jsem večer přijel domů a jezdil jsem okolo a zoufale hledal místo na zaparkování....
Windows 10 Pro, Chrome, Xiaomi Redmi Note 4 CZ LTE Global, Moovit, Mapy.cz, Here WeGo, Octavia II.combi 1.9TDi, 77kW, HF Parrot MKi9000
Gumajz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 13. 9. 2011 20:23

Jo, přesně tak. Ale hned vedle je parkoviště Kauflandu a mám dojem, že tam není zákaz vjezdu nebo stání v nočních hodinách, jako se občas objevuje jinde u obchoďáků.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gallen 15. 9. 2011 12:58

Dekuji za podnet, upravime v databazi.
Gallen
Ceda, a.s.
Gallen
Junior

Odeslat příspěvekod fandajedoma 1. 11. 2011 00:29

Na druhé straně toho bloku,kolem kterého je nová pěší zóna je nové parkoviště.Příjezd je z Vodárenské do Italské a za rohem toho bloku po pravé ruce to je.Ale málo platné,je to malé,takže musíte mít kliku.
TomTom ONE XL
Apl. 8.010
Eastern Europe v715.1689
TT Home 2.3.1.92
Adresa TT Kamarádi: fandajedoma@centrum.cz
fandajedoma
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gumajz 1. 11. 2011 06:30

Možná by stálo za to, aby jsi sem dal obrázek, aby to všichni pochopili. Já jsem tam odsud kousek bydlel, a stejně na ten popis koukám "jako kráva do lékárny"....
Windows 10 Pro, Chrome, Xiaomi Redmi Note 4 CZ LTE Global, Moovit, Mapy.cz, Here WeGo, Octavia II.combi 1.9TDi, 77kW, HF Parrot MKi9000
Gumajz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod unz18 1. 11. 2011 16:45

Byla uzavrena ulice pred poschodovym domem, kde je pobocka Komercni banky. Je z ni pesi zona. Za zminenym panelakem vzniklo nove parkoviste. DIky uzavreni tehle silnice nejde od Kauflandu jednoduse projet k podjezdu U Hvezdy, musi se to ted objizdet okolo benzinky Esso.
Prekvapuje mne, kolik diskutujicich zna Kladno :tleskani
TT One, TT 730, G 765, G 1490 LT, FR 210, E 800, Vista HCx
unz18
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fandajedoma 3. 11. 2011 07:40

Tůdle :pozor .
U tchýně před barákem nebude místo a já nezaparkuju ani na novým,protože mi posledního fleka zabere Gumajz. :D
TomTom ONE XL
Apl. 8.010
Eastern Europe v715.1689
TT Home 2.3.1.92
Adresa TT Kamarádi: fandajedoma@centrum.cz
fandajedoma
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gallen 8. 11. 2011 18:14

:-)
Gallen
Ceda, a.s.
Gallen
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků