Jak funguje TMC v ČR, hlásí 72 hodin zpoždění!!

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod gebic 18. 10. 2010 18:28

Obrázek

Zase se TMC pěkně vybarvilo... 72hodin zpoždění, no zasmál jsem se, samozřejmě nikde žádná nehoda nebyla!! :KO:

Proto se chci spíše zeptat, bude někdy TMC funkční, nebo mě bude takhle stále překvapovat, minule mi to hlásilo uzavřený tunel... :!:
NC 9.510 - Europe_980_7898
Zaregistruj se a šetři, super věc!
https://www.tipli.cz/p/35777
gebic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 18. 10. 2010 21:04

ne v ČR.

já si zejména stěžuju na lokalizační tabulky. omezení useku mimo město kvuli opravě vozovky v délce skutečné do 1 km, je značeno jako třeba 5 nebo 10 km. zpoždění zadávání problému do sytému nahodilé. obecně aktualizace informací nahodilá, aktuálnost značeného místa pošetilá.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod piErcE 19. 10. 2010 15:59

gebic píše:Obrázek

Zase se TMC pěkně vybarvilo... 72hodin zpoždění, no zasmál jsem se, samozřejmě nikde žádná nehoda nebyla!! :KO:

Proto se chci spíše zeptat, bude někdy TMC funkční, nebo mě bude takhle stále překvapovat, minule mi to hlásilo uzavřený tunel... :!:


a proč to, prosím, dáváš do diskuse chyby v mapach tele atlas? ackoliv tento problem s mapami od teleatlasu vubec, ale vubec nsouvisi? dokonce nesouvisi ani s lokalizacnimi tabulkami.

Zkus prosim te premyslet, nez nekde neco postujes.
Garmin DriveLuxe 50 - iPhone SE - Octavia III 1.4 110 kW DSG
piErcE
Junior

Odeslat příspěvekod gebic 19. 10. 2010 22:54

Dal jsem to sem a myslim si, ze proc by to sem nepatrilo? Kdyz mi navi ukaze zpozdeni 72h, coz je mych 12 pracovnich dnu, tak to je v poradku? Jen me zajima co mi na to reknou z Cedy, jestli TMC je opravdu tedy jen na paradu, ja to vim, ale chtel bych to vedet od nekoho povolanejsiho...

PS: Nechapu proc kopirujes celou moji zpravu a tak zpomalujes forum? Zkus prosimte premyslet nez neco napises, ju?
NC 9.510 - Europe_980_7898
Zaregistruj se a šetři, super věc!
https://www.tipli.cz/p/35777
gebic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod piErcE 19. 10. 2010 23:09

tohle je sekce dedikovana k tomu, aby zde lidi hlasli problem v mapach od cedy / teleatlasu. ne aby si tu frustrati vylivali zlost, ktera vubec s cedou nesouvisi a ceda nema prakticky ani minimalni moznost s ni neco udelat.

nekdo se uklikl pri zadavani dat do rds a dal tam 72h spozdeni a ty z toho delas aferu. mozna by stacil studenej hadr na mozkovnu a dat si par hodin "oraz" na vychladnuti. a take - precist si oranzovy ramecek pred zadavanim prispevku.
Garmin DriveLuxe 50 - iPhone SE - Octavia III 1.4 110 kW DSG
piErcE
Junior

Odeslat příspěvekod Gumajz 20. 10. 2010 05:33

Ale vždyť víš že CEDA s tím, že je někdo laxní na středisku TMC (obávám se že Ostrava) nic neudělá. CEDA má na starosti jen lokalizační tabulky, a i když je vyrobí, tak na TT je jestli je vůbec koupí a do map použije. Ani to CEDA neovlivní.....Chápu, že jsi na RDS-TMC naštvaný, protože trochu dobře funguje jen v Praze, ale také jen v Praze jsou použité ty lokalizační tabulky se správnou hustotou rastru....Nebuď na CEDU ošklivý, oni toho také dělají dost a dost. A v této republice bychom si těch, kteří dělají něco dobře měli vážit. Omlouvám se za OT....
p.s. a už nebuď naštvaný, život je krásnej... ;-)
Windows 10 Pro, Chrome, Xiaomi Redmi Note 4 CZ LTE Global, Moovit, Mapy.cz, Here WeGo, Octavia II.combi 1.9TDi, 77kW, HF Parrot MKi9000
Gumajz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gebic 20. 10. 2010 09:46

piErcE:
Az budes admin, muzes mi rikat co mam delat. Kdyz by to bylo vazne poruseny pravidel, prispevek by admin vymazal... Chtel jsem jen ukazat v realu jak funguje TMC... :D
NC 9.510 - Europe_980_7898
Zaregistruj se a šetři, super věc!
https://www.tipli.cz/p/35777
gebic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 20. 10. 2010 11:58

Ale copa, na poi.cz už máte zakázáno o RDS-TMC diskutovat, nebo jste taky všichni dostali BAN :-p?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gallen 25. 10. 2010 08:30

Dekuji za pripominku. Na toto tema bych semohl hodne rozepsat, ale asi to neni na miste. Po datove strance je system v CR funkcni, i se domnivam ze posledni verze lokalizacnich tabulek velmi zkvalitnila pokryti nejen Prahy, ale i cele CR. Bohuzel s tim jak finalne funguje RDS-TMC nemuzeme nic udelat, ale i tak je dobre mit od Vas obcas odezvu.
Gallen
Ceda, a.s.
Gallen
Junior

Odeslat příspěvekod kuk sem 25. 10. 2010 11:27

Bylo by zajímavé přečíst si názor Gallena ma RDS TMC - už jenom proto, že zřejmě ví více, než široká "navigační" veřejnost.
Rozumím tomu, že Gallen /pro nás zde předsatvitel firmy CEDA/ zřejmě ví, kdy a v jaké verzi vyšly poslední LT pro ČR, /dle tiskové zprávy CEDA unor 2009???/, zřejmě i ví, kdo si od CEDA tyto LT zakoupil a také pravděpodobně ví, nebo je schopen odhadnout, posoudit /správné slovo se hledá těžko/, zda mají nové verze map i nové /rozuměj nejnovější/ verze LT.
A také asi ví, jak aktuální LT mají jednotliví poskytovatelé RDS TMC v ČR.
Rozumím i tomu, že některé údaje, přesto že je třeba i zná, zveřejnit nesmí. Z obchodně marketingových důvodů.
Proto se vyjadřuji ve smyslu "bylo by zajímavé" a raději se neptám.
kuk sem
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků