Kolín, most Antonína Káliny, od severu k jihu neprujezdný

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod gebic 23. 5. 2009 16:47

Viz link prispevek z 22.9.2008
http://forum.navigovat.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=1852&t=1050498&p=5771774&hilit=mostn%C3%AD&sid=d2a024efcfb42085b27ec9a1f1c35ad5&sid=d2a024efcfb42085b27ec9a1f1c35ad5#p5771774

Opet chyba v nových mapách!! Most je prujezdny pouze na sever, na jih NE

Chyba jak v TT v 830 tak i IGO 02.2009. Tak nevim co ty telata z tele atlasu furt vymysleji... :tleskani

Uz jsem to opravil nejmene po dvanacte (od verze 800), tak co uz to bude priste v pohode?

Obrázek
NC 9.510 - Europe_980_7898
Zaregistruj se a šetři, super věc!
https://www.tipli.cz/p/35777
gebic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 23. 5. 2009 18:47

ja sem to sem taky jednou psal asi na podzim 2008.

co jsem se dočetl zde v jiných tematech, není toto výjimka, že na to Ceda zde m.rdá!! nebo já nevím, co dělají. to je tolik důležitější práce?

jestli pro tuto činnost skutečně v práci si vyhradili čas, nechápu, co duležitějšího opravují. jestli tyto udání chyb:-) prošetřují jen ve volných chvílích a v temných dlouhých zimních večerech, tak se na nějaké psaní sem mužeme ihned vy.****, protože mají na práci i jiné věci a na superforum nemají čas.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gebic 23. 5. 2009 18:51

JJ, to tema jsem si pujcil od tebe... :D Podle me problem bude spise na strane IGO, TT jakou verzi podkladu pouziji, ale urcite by mohli byt rychlejsi, ale proc, jak se rika cas jsou penize... Podle meho nazoru delaji i schvalne chyby, aby si clovek proste tu novou mapu musel koupit, je to klasicke obchodni jednani... Ale urcite vice nam rekne nekdo z CEDY. Ale ja jsem zatim spokojen, co jsem tady tak maximalne do druheho vydani mapy jsou opravy opravene... I kdyz tady viz link:
http://forum.navigovat.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=1852&t=1049204&p=5979154&hilit=z%C3%A1les%C3%AD&sid=d2a024efcfb42085b27ec9a1f1c35ad5&sid=d2a024efcfb42085b27ec9a1f1c35ad5#p5979154

uz jde odbocit vlevo, ale clovek si musí to odboceni v mapshare opravit, jelikoz je to zavrene... Ale opravil jsem a uz odbocuje vlevo... jupiiiii
Obrázek

Ale kazdou svou nahlasenou opravu si ulozim do navigace a pak se kocham, bohuzel pres Mapshare chyby stale, tady je aspon videt snaha a to se mi libi!
NC 9.510 - Europe_980_7898
Zaregistruj se a šetři, super věc!
https://www.tipli.cz/p/35777
gebic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BlaPa 28. 5. 2009 22:52

Panove, zdravim Vas. Jiste vyse uvedene impertinence necham bez komentare. Budu reagovat pouze a jen na reportovane chyby.

Hlasena jednosmernost na mostu Antonina Kaliny v Koline - je pravdou, ze chyba byla reportovana jiz drive. Nicmene jedna se o dopravni situaci, ktera neni v nasich zemepisnych sirkach uplne obvykla. Proto si situace vyzadovala overeni v terenu nasimi pracovniky.
Kolega provedl pruzkum v terenu a jednosmernost potvrdil. V pracovnich datech mame jednosmernost jiz zanesenou...

Ze neni tato informace obsazena v mapovych podkladech TT v.830 a IGO 02.2009 vydanych jednotlivymi producenty navigacnich aplikaci je z casovych duvodu pochopitelne. Jak jsem jiz nekolikrat uvadel, Gebici, bohuzel chvili trva nez se nami provedene zmeny projevi ve finalnich datech.
V soucasne dobe vydava TeleAtlas Master data 4x rocne. Protoze v pripade navigacnich dat se nejedna o data uplne trivialni, nevydavaji se data casteji. Kazde vydani predchazi sofistikovane kontroly navigacnich databazi. Je nutne zkontrolovat hromadu vzajemnych vztahu a vazeb mezi jednotlivymi geometrickymi prvky tvorici vlastni mapovy obsah a jeho atributovou casti, relacni vztahy mezi jednotlivymi featury.

Samotna frekvence vydavani mapovych podkladu zalezi na zvolene obchodni strategii jednotlivych vyrobcu navigaci. CEDA ani samotny TeleAtlas na tuto frekvenci nema vliv.
Za spolecnost CEDA, coby vyhradniho dodavatele navigacnich dat TA z uzemi CR a SR mohu prohlasit, ze z nasi strany mame svedomi ciste. Na datech nepretrzite pracujeme. Uzemi obou statu prubezne rekognoskujeme. Snazime se pracovat se vsemi dostupnymi zdroji informaci o zmenach na silnicni siti. Proverujeme je a zanasime do samotnych navigacnich databazi.

Za Vase prispevky mockrat dekuji. Aspon vime, v ktere oblasti nas obrazne nejvice tlaci bota. Toto forum bereme jako dulezitou zpetnou vazbu na nase produkty. S jednotlivymi prispevateli se snazim komunikovat a informovat je o stavu zpracovani jejich prispevku. Zadane chyby jsou prubezne vyhodnocovany a prubezne zjednavame napravu. Tvorbu navigacnich dat je mozne prirovnat k behu na dlouhou trat. Situace na silnicni siti se prubezne meni a my se snazime za temito zmenami nezaostavat. V nekterych oblastech se nam to dari lepe, v nekterych oblastech hure. Stale je co zlepsovat, navigacni pristroje obsahuji dalsi a dalsi typy informaci o povaze silnicni site. Napr. razeni do pruhu, TMC, info o max. povolene ryclosti, vyskove, sirkove a vahove omezeni, zavadi se 3D prvky - budovy a cestovni profily. To klade i naroky na spravu databaze. Cim vice prvku, tim slozitejsi sprava a vetsi objem dat. Rozhodne si nestezuji na vyvoj v tetoo oblasti. Pouze se snazim nastinit co delame a proc se jednotlive opravy neobjevuji v datech online...
BlaPa
CEDA, a.s.
BlaPa
Junior

Odeslat příspěvekod Fox50 29. 5. 2009 10:43

Také mám spoustu míst které jsem hlásil, CEDA opravila ale v mapách 8.30 je stále špatně.
A to jsou chyby hlášené 08.2008.

Viz.
viewtopic.php?f=1852&t=1049822&start=0&st=0&sk=t
viewtopic.php?f=1852&t=1056898&start=0&st=0&sk=t
viewtopic.php?f=1852&t=1044582&start=0&st=0&sk=t
TomTom Go920 app:9.026.483454.1 + 2GB USB SanDisk Ultra II,
Mapa: Europe 855.2885, TomTom Home 2.7.6.2056
Škoda Octavia 4x4 1.8T, 110 KW
Fox50
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků