Nevím zda je to považováno za chybu ale při navigování je to nepříjemné. Jedná se asi o nevhodně zakreslenou křižovatku. Při vjezdu na křižovatku jak je na obrázku, v této chvilce hlásí navigace "za 200metrů odbočte doprava" (a je to vidět i na ukazateli dalšího manévru - šipka doprava), ale teprve přijíždím na křižovatku na které budu odbočovat doleva.
Prostě tato křižovatka je asi v mapě zakreslena jako silnice doleva s odbočkou doprava a navigace to nebere jako přižovatku, ale silnici s odbočkou. Tedy nehlásí odbočení protože podle ní jedu pořád po stejné silnici a nikam z ní neodbočuju. A hlásí až další křižovatku která následuje. Prostě tuto křižovatku v tomto směru nehlásí. U TomTomu jsou manévry označeny zelenou šipkou, a jak je vidět šipka je až na té druhé křižovatce a k ní se vztahuje i matoucí hlášení. Snad je to napsáno alespoň trochu srozumitelně.
Poznámka: Pokud nalánuju cestu přes tuto křižovatku doprava je hlášena normálně jako odbočení doprava tedy správně i s hláškou.
Odkaz na GoogleMaps
Podobný problém je i zde :
Pokud jedu ve vyznačeném směru A->B na křižovatce do ulice Ostrovskéno navigace hlásí "odbočte doprava" ale jedu vlastně rovně, i když sjíždím z hlavní silnice.