Kutná Hora, ul. 17. listopadu, kruhák + jednosměrka

V této sekci můžete nahlásit chyby v mapách ČR a SR

Moderátoři: Moderátoři Navigovat.cz, CEDA: opravy map

UPOZORNĚNÍ:
V této sekci je možné upozorňovat na chyby v navigačních mapách České a Slovenské republiky, jejichž dodavatelem je firma Tele Atlas, resp. česká společnost CEDA. Před vložením jakéhokoli příspěvku si prosím pozorně pročtěte návody v rámečku Oznámení.

Odeslat příspěvekod Hondaq 11. 4. 2008 00:58

tak já to taky zkusím :-)
http://maps.google.com/maps/ms?...

je zde kruhový objezd a ul. 17. listopadu je jednosměrná a průjezdná pouze ve směru od ul. Jana Zajíce směrem k ul. Ortenova

jen by mě zajímala jedna věc. Pokud se vybuduje např. nový kruhový objezd (jako tady) dostane se k této informaci CEDA nákou oficiální cestou nebo prostě musí trasu projet a zjistit že je tady něco nového. Já jen abych nehlásil něco co už třeba dávno vědí. ;-)
Válka je mír. Svoboda je otroctví. Nevědomost je síla...
Hondaq
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 11. 4. 2008 08:45

Pokud jde třeba o kruhový objezd, tak je myslím celkem jisté, že to už Tele Atlasu nebo CEDA někdo hlásil. Ale přesto je vždy vhodné nahlásit to ještě - čím víc podnětů, tím to určitě získává na větší a větší prioritě.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BlaPa 18. 4. 2008 15:53

Diky za podnět, kruhový objezd doplníme do dat. Situace si vyžaduje terénní rekognoskaci.

K Vašemu dotazu ohledně sběru nových geometrií. Obecně se dá říci, čím je komunikace významější, tím častěji se provádí její rekognoskace. Prostě hlavní silniční tahy se rekognoskují v kratší časové periodě. Méně významné tahy se rekognoskují méně často. Takže změny na hlavní silniční síti máme podchyceny troufnu si říci dobře, včetně preaktualit - zanesení staveb, které jsou teprve ve výstavbě již do dat, aby uživatelé mohli používat navigace na nově otevřených komunikacích ihned po jejich uvedení do provozu.
Se změnami v místní uliční síti je situace jiná. I tato oblast se systematicky terénně mapuje, ale s nižší prioritou a tím pádem i s menší frekvencí. Pak se může stát, že nám nějaké nové ulice, kruhové objezdy a komunikace dočasně uniknou. O dopravním značení platí to samé. Proto jsme vděčni za upozornění na všechny připomínky a upozornění na kvalitu našich dat. Všechny podněty budou prověřeny a v případě potřeby zaneseny do našich dat. Takže posílejte chyby, pomužete nám a defacto i sobě ke kvalitnějším navigačním podkladům.

K získávání informací - bohužel žádný centrální registr komunikací neexistuje. Automaticky nám nikdo novou výstavbu na silniční síti nehlásí. Nicméně snažíme se spolupracovat se samosprávou, pod kterou dané místní komunikace patří. V neposlední řadě máme schéma, podle kterého aktualizujeme veskera sidla a komunikace.
BlaPa
CEDA, a.s.
BlaPa
CEDA, výrobce map


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků